Ez egyértelmű. Nekem ő mindig is egy Lazio szintű edző marad. Ezzel a kerettel még igy csóróként is, több trófeánknak kellene lennie. Szerintem lefőtt nála a kávé.PellerG írta: ↑2025.05.31. 21:43Igen, így sokra nem megyünk vele, ha el is jutunk BL-döntőkig.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 21:29Remélem el is viszik az arabok. Nekem elég volt belőle! Közünk sincs a meccshez.
Ne legyen így, de nagyon úgy érzem, nagy tétnél ő nem győztes típusú edző.
Az elajándékozott Scudettokról nem is beszélve.
Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Dimarco majdnem összehozta a harmadikat is. Botrány, ahogy játszik. A szünetben mehet is le a picsába. C.Augusto-val védekezésben többre mennénk.
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Felépített egy játékot ami egy szintig működik aztán ennyi. Ez tök jó meg szép de mivel egy játék van felépítve ezért nem tudunk változtatni! Most pl kellene valamit kitalálni mert ez így nyilvánvalóan nem jó! De nem fogunk változtatni mert nem tudunk.PellerG írta: ↑2025.05.31. 21:43Igen, így sokra nem megyünk vele, ha el is jutunk BL-döntőkig.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 21:29Remélem el is viszik az arabok. Nekem elég volt belőle! Közünk sincs a meccshez.
Ne legyen így, de nagyon úgy érzem, nagy tétnél ő nem győztes típusú edző.
Az elajándékozott Scudettokról nem is beszélve.
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Igazából az egész csapat rossz sajnos!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Na Inzaghi már zakó nélkül toporzékol. Jó lenne kitalálna valamit a szünetben, mert ez így röhejes.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Amúgy a buzi Gundel miatt veszítünk;
eszméletlen ahogy a múltkor a sz*plodta a Barcelona-t, most pedig a Paris-t
eszméletlen ahogy a múltkor a sz*plodta a Barcelona-t, most pedig a Paris-t
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ha ez így lenne, akkor nem a B csapattal álltunk volna ki fordulókon keresztül.
Azt egyértelműen feladtuk, pedig a napoli hibázott kétszer is, és simán megnyerhettük volna.
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Mintha pályán sem lennénk! A Mancity ellen nem volt ennyire egyoldalú a meccs sőt! Ez így katasztrófa.....
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
343ra át kell állni.
Dimarco-Zalewski; Miki-Frattesi
Zalewski-Lau-Thuram előre.
Barella-Calha-Frattesi-Dumfries
Dimarco-Zalewski; Miki-Frattesi
Zalewski-Lau-Thuram előre.
Barella-Calha-Frattesi-Dumfries
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nem gondoltam volna, hogy míg a csúcson lévő űrfocit játszó city ellen az illúziója megvolt annak, hogy lehet keresnivalónk, itt semmi. Momentum sincs.
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
De amikor nem a kezdők játszottak akkor nyertünk! Mindegy nincs jelentősége történelm! 11-15 játékossal csoda hogy ilyen eredményeink vannak.....mike írta: ↑2025.05.31. 21:49Ha ez így lenne, akkor nem a B csapattal álltunk volna ki fordulókon keresztül.
Azt egyértelműen feladtuk, pedig a napoli hibázott kétszer is, és simán megnyerhettük volna.
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 503
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hat nem is tudom mit irjak.
Osztalykülönbseg van a ket csapat közt.
Ugy nez ki nagyon ragörcsöltek a fiuk.

Osztalykülönbseg van a ket csapat közt.
Ugy nez ki nagyon ragörcsöltek a fiuk.
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nem is lehet mit írni.....HerfortBalazs írta: ↑2025.05.31. 21:52 Hat nem is tudom mit irjak.
Osztalykülönbseg van a ket csapat közt.
Ugy nez ki nagyon ragörcsöltek a fiuk.
![]()
- Dan-i-nter
- Hozzászólások: 2979
- Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Lélektelen szar. Dimarco mint valami ideges ifi játékos, rohangál össze-vissza, cserébe előre nulla.
Thuram láthatatlan, egy jó megoldása nem volt. Kp-án senki nem képes megtartani a labdát, mindenki full idegesen tolja.
Kb. Lautaro-n meg Dumfires-en látni, hogy akarnak.
Thuram láthatatlan, egy jó megoldása nem volt. Kp-án senki nem képes megtartani a labdát, mindenki full idegesen tolja.
Kb. Lautaro-n meg Dumfires-en látni, hogy akarnak.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nagyon hamar kell egy gól, mert különben megkúpoztak minket.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Sajnos olyan az egész csapat hozzáállása, mint egy sörmeccsen. Szégyen!
A vékezésünk valami borzalmas. Pont, aminek az erősségünknek kellene lenni, abban vagyunk a leggyengébbek.
Barella-Zielinski, Dimarco-Carlos cserét kellene meghúzni. Remélem Inzaghi is látja, hogy ők ketten nagyon gyengék ma.
A vékezésünk valami borzalmas. Pont, aminek az erősségünknek kellene lenni, abban vagyunk a leggyengébbek.
Barella-Zielinski, Dimarco-Carlos cserét kellene meghúzni. Remélem Inzaghi is látja, hogy ők ketten nagyon gyengék ma.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Egész évbe nyomtuk a BL-ben erre pont a döntőbe nyomunk egy ilyen elképzelés nélküli nulla beszari játékot??? Ezt érti valaki? Minek jöttünk? Napoli után a PSG-t is szerettük volna megajándékozni egy kupával???
Mondanám, hogy bízok még legalább a 2-2-be de könyörgöm a szünetben találjunk már ki valamit ez így borzasztó kevés...
Mondanám, hogy bízok még legalább a 2-2-be de könyörgöm a szünetben találjunk már ki valamit ez így borzasztó kevés...
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Toljuk a cammogós focit a 30.5 éves átlagéletkorú kezdőnkkel, a másik oldalon egy csikó csapat szétfut minket.VInter101 írta: ↑2025.05.31. 21:53Nem is lehet mit írni.....HerfortBalazs írta: ↑2025.05.31. 21:52 Hat nem is tudom mit irjak.
Osztalykülönbseg van a ket csapat közt.
Ugy nez ki nagyon ragörcsöltek a fiuk.
![]()
Nem értem, miért kéne az Inzaghi vonalon maradni és 30+-os embereket igazolni...
Főleg, hogy Marotta fejében amúgy is más lenne az irány.
- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
BL döntőhöz méltatlan meccs, igazából PSG is tartalékon van, mi még azt a szintet se ütjük meg.
Senki nem szakad meg a pályán, Inzaghi meg nem tud belenyúlni a meccsbe (sose tudott), már az első gól után sokkal jobban le kellett volna támadni, nemhogy 2 gólos hátrányban. Minden egyes meccsen eljátsza, ha beválik a taktika, akkor jó, ha nem, akkor meg vagyunk lőve.
Nem is a 2-0 a zavaró, hanem ahogy játszunk. Dimarco katasztrófa, de a csapatszintű védekezés, támadás, támadásépítés is ugyanez a szint. Passzolás letámadás szintén.
Remélem, hogy a második félidőben azért megmutatjuk, hogy miért vagyunk BL döntőben, mert ez már-már kínos teljesítmény.
Senki nem szakad meg a pályán, Inzaghi meg nem tud belenyúlni a meccsbe (sose tudott), már az első gól után sokkal jobban le kellett volna támadni, nemhogy 2 gólos hátrányban. Minden egyes meccsen eljátsza, ha beválik a taktika, akkor jó, ha nem, akkor meg vagyunk lőve.
Nem is a 2-0 a zavaró, hanem ahogy játszunk. Dimarco katasztrófa, de a csapatszintű védekezés, támadás, támadásépítés is ugyanez a szint. Passzolás letámadás szintén.
Remélem, hogy a második félidőben azért megmutatjuk, hogy miért vagyunk BL döntőben, mert ez már-már kínos teljesítmény.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ha ezt meghúzzuk, kapunk egy laza 5-öst, a jelenlegi borzalmas védekezésünkkel, de nem kell félni, Inzaghi ezt nem meri meghúzni.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 21:51 343ra át kell állni.
Dimarco-Zalewski; Miki-Frattesi
Zalewski-Lau-Thuram előre.
Barella-Calha-Frattesi-Dumfries
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Írtátok páran bármi is lesz legyünk büszkék a csapatra....ezt az első félidőt látva nekem a büszkeség szó jut eszembe a legutoljára.....
Valamit találjunk már ki.....olyan gyengén nyomjuk, hogy a PSG le sem izzad egy BL győzelemért.

Valamit találjunk már ki.....olyan gyengén nyomjuk, hogy a PSG le sem izzad egy BL győzelemért.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Remélem mostmár vezetőinknél is világosabb lesz, hogy nem 30+osokat kell igazolni, hanem fiatalokat. Na meg egy olyan edzőt, aki be is tudja őket építeni…
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nem szidom a csapatot, kurva nagy 0. Leírtátok.
Gundel meg maradjon csak a kvízeknél.
Gundel meg maradjon csak a kvízeknél.
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
A héten hallottam egy podcastben Kele Jánostól, hogy Inzaghi egy rugalmas edző, aki kimondottan jól meccsel és mindig jól nyúl bele a meccsbe.
Ha valami nem mondható el Inzaghiról, az pont a fenti sorok tartalma, nem is értettem a dolgot...
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nagyon mást nem tudok elképzelni. A posztra cserélés szerintem ma nem vezet sehová a vereségen kívül. Úgy meg lesz 4-0Audipower írta: ↑2025.05.31. 21:57Ha ezt meghúzzuk, kapunk egy laza 5-öst, a jelenlegi borzalmas védekezésünkkel, de nem kell félni, Inzaghi ezt nem meri meghúzni.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 21:51 343ra át kell állni.
Dimarco-Zalewski; Miki-Frattesi
Zalewski-Lau-Thuram előre.
Barella-Calha-Frattesi-Dumfries
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2025.05.31. 22:01-kor.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Én is így gondolom.PellerG írta: ↑2025.05.31. 21:56Toljuk a cammogós focit a 30.5 éves átlagéletkorú kezdőnkkel, a másik oldalon egy csikó csapat szétfut minket.VInter101 írta: ↑2025.05.31. 21:53Nem is lehet mit írni.....HerfortBalazs írta: ↑2025.05.31. 21:52 Hat nem is tudom mit irjak.
Osztalykülönbseg van a ket csapat közt.
Ugy nez ki nagyon ragörcsöltek a fiuk.
![]()
Nem értem, miért kéne az Inzaghi vonalon maradni és 30+-os embereket igazolni...
Főleg, hogy Marotta fejében amúgy is más lenne az irány.
Ha fiatalokban gondolkodunk, mehet Isten hírével.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Rugalmas? Mondjuk volt 1000 cseréje. Abból mennyi volt, ami nem posztra ment? 3?
- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Érdekes
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Csoda hogy a döntőben vagyunk! Nem kicsi! Sajnos eddig úgy néz ki hogy a csoda eddig tartott!
Most szidjuk Inzaghit de tegyük hozzá hogy vele jutottunk be már 2szer is a döntőbe úgy hogy folyamatosan gyengül a csapat!
Most szidjuk Inzaghit de tegyük hozzá hogy vele jutottunk be már 2szer is a döntőbe úgy hogy folyamatosan gyengül a csapat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VInter101 2025.05.31. 22:05-kor.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ne adjuk fel, van még egy félidő. De valami brutál nagy változás kellene.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Fasza. Dimarco és Barella is jönnek ki a a 2. félidőre. Inzaghi alszik???
Ez sajnos elment, ha nem cserél.
Mehet az arabokhoz a fenébe.
Ez sajnos elment, ha nem cserél.
Mehet az arabokhoz a fenébe.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
És nem cserél bzmeg….
Ez nem szerződés miatt volt az araboknál, csak meg lett kenve.
Ez nem szerződés miatt volt az araboknál, csak meg lett kenve.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nem tudom, de én örülők, hogy nem adtam ki 1 millát ezért a meccsét. A kanapén is szar nezni. Csak a sör jó.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Még a pontrúgásaink is k*rva gyengék.
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ja, itt is. Bár elég fanyarú most a sör.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:07 Nem tudom, de én örülők, hogy nem adtam ki 1 millát ezért a meccsét. A kanapén is szar nezni. Csak a sör jó.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Meg az is szarul csúszik.P-Inter írta: ↑2025.05.31. 22:09Ja, itt is. Bár elég fanyarú most a sör.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:07 Nem tudom, de én örülők, hogy nem adtam ki 1 millát ezért a meccsét. A kanapén is szar nezni. Csak a sör jó.![]()
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Igyál mellé egy pálinkát. Úgy valamit segít.P-Inter írta: ↑2025.05.31. 22:09Ja, itt is. Bár elég fanyarú most a sör.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:07 Nem tudom, de én örülők, hogy nem adtam ki 1 millát ezért a meccsét. A kanapén is szar nezni. Csak a sör jó.![]()
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Na Zalewski és Bisseck. Rámegyünk a pontrúgásokra. Mondjuk mas esély nem is nagyon van.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
De azért Gundi elmondta, hogy Ziel jön, aztán meg, hogy nem Carlos, mikor már kétszer mutatta a kamera ZalewskitCsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:13 Na Zalewski és Bisseck. Rámegyünk a pontrúgásokra. Mondjuk mas esély nem is nagyon van.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ezért sárga? Bravó Pista
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Akkor menjünk rá arra, csak legyen már valami tervünk.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:13 Na Zalewski és Bisseck. Rámegyünk a pontrúgásokra. Mondjuk mas esély nem is nagyon van.
Mert szaladgálunk összevissza.
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Végre vki odabacott egy rendesett.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Azt se tudja melyik két csapat van a pályán. Barcás bzi..matyinter írta: ↑2025.05.31. 22:15De azért Gundi elmondta, hogy Ziel jön, aztán meg, hogy nem Carlos, mikor már kétszer mutatta a kamera ZalewskitCsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:13 Na Zalewski és Bisseck. Rámegyünk a pontrúgásokra. Mondjuk mas esély nem is nagyon van.![]()
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Dimarco rázza a fejét, hogy miért lett lecserélve. Elég nagy baj, ha nem érti.
Zalewski már többet csinált, mint Dimarco 55 perc alatt.
Zalewski már többet csinált, mint Dimarco 55 perc alatt.
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Szerintem rugunk gólt!
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Jó nekem már az, hogy túlzás nélkül 47x mondta ki, hogy, Kovács István. Bármelyik másik bírónál max 5 lenne a szám. Teszem hozzá a Pista sztem egy fasz bíró volt mindig is. Bezzeg, a lengyel koma hogy szidva volt, mert elvileg a Barca ellen fújtCsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:16Azt se tudja melyik két csapat van a pályán. Barcás bzi..matyinter írta: ↑2025.05.31. 22:15De azért Gundi elmondta, hogy Ziel jön, aztán meg, hogy nem Carlos, mikor már kétszer mutatta a kamera ZalewskitCsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:13 Na Zalewski és Bisseck. Rámegyünk a pontrúgásokra. Mondjuk mas esély nem is nagyon van.![]()
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Uuh Bisseck. Ez csúnya volt.
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Na Carlitos. Benned bízom. Meg még Frattesiben amennyiben bejön.