Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PellerG írta: 2025.05.31. 21:43
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 21:29
VInter101 írta: 2025.05.31. 21:27 Totál le van meccselve Inzaghi! Nincs a PSGnek középcsatára totál üresen védekeznek a belső védőink, ellenben a széleken meg létszámfölényben van a PSG aztán meg szépen érkeznek a szélről középre akiket nem tudunk lekövetni.
Remélem el is viszik az arabok. Nekem elég volt belőle! Közünk sincs a meccshez.
Igen, így sokra nem megyünk vele, ha el is jutunk BL-döntőkig.
Ne legyen így, de nagyon úgy érzem, nagy tétnél ő nem győztes típusú edző.
Az elajándékozott Scudettokról nem is beszélve.
Ez egyértelmű. Nekem ő mindig is egy Lazio szintű edző marad. Ezzel a kerettel még igy csóróként is, több trófeánknak kellene lennie. Szerintem lefőtt nála a kávé.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Dimarco majdnem összehozta a harmadikat is. Botrány, ahogy játszik. A szünetben mehet is le a picsába. C.Augusto-val védekezésben többre mennénk.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

PellerG írta: 2025.05.31. 21:43
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 21:29
VInter101 írta: 2025.05.31. 21:27 Totál le van meccselve Inzaghi! Nincs a PSGnek középcsatára totál üresen védekeznek a belső védőink, ellenben a széleken meg létszámfölényben van a PSG aztán meg szépen érkeznek a szélről középre akiket nem tudunk lekövetni.
Remélem el is viszik az arabok. Nekem elég volt belőle! Közünk sincs a meccshez.
Igen, így sokra nem megyünk vele, ha el is jutunk BL-döntőkig.
Ne legyen így, de nagyon úgy érzem, nagy tétnél ő nem győztes típusú edző.
Az elajándékozott Scudettokról nem is beszélve.
Felépített egy játékot ami egy szintig működik aztán ennyi. Ez tök jó meg szép de mivel egy játék van felépítve ezért nem tudunk változtatni! Most pl kellene valamit kitalálni mert ez így nyilvánvalóan nem jó! De nem fogunk változtatni mert nem tudunk.
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Audipower írta: 2025.05.31. 21:46 Dimarco majdnem összehozta a harmadikat is. Botrány, ahogy játszik. A szünetben mehet is le a picsába. C.Augusto-val védekezésben többre mennénk.
Sőt, támadásban is.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Igazából az egész csapat rossz sajnos!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Na Inzaghi már zakó nélkül toporzékol. Jó lenne kitalálna valamit a szünetben, mert ez így röhejes.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Amúgy a buzi Gundel miatt veszítünk;
eszméletlen ahogy a múltkor a sz*plodta a Barcelona-t, most pedig a Paris-t
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

VInter101 írta: 2025.05.31. 21:35
mike írta: 2025.05.31. 21:32 Hurrogjatok le, de ezt pofáztam egész évben.
Mindent erre raktunk fel, pedig a bajnokságot kellett volna behúzni, mindenáron.

Rohadt nagy lúzerség lesz ha bukjuk, és semmit se nyerünk.
Nem értem miért abból indultok ki hogy elengedték a bajnokságot! Nem engedték el nem erre tettek fel mindent hanem mindenhol oda tették magukat csak valahol nagyobb elánnal mentek neki (BL) , valahol meg kevésbé (bajnokság, kupa). Ennyi és nem több!
Ha ez így lenne, akkor nem a B csapattal álltunk volna ki fordulókon keresztül.
Azt egyértelműen feladtuk, pedig a napoli hibázott kétszer is, és simán megnyerhettük volna.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Mintha pályán sem lennénk! A Mancity ellen nem volt ennyire egyoldalú a meccs sőt! Ez így katasztrófa.....
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

343ra át kell állni.
Dimarco-Zalewski; Miki-Frattesi
Zalewski-Lau-Thuram előre.
Barella-Calha-Frattesi-Dumfries
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Nem gondoltam volna, hogy míg a csúcson lévő űrfocit játszó city ellen az illúziója megvolt annak, hogy lehet keresnivalónk, itt semmi. Momentum sincs.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

mike írta: 2025.05.31. 21:49
VInter101 írta: 2025.05.31. 21:35
mike írta: 2025.05.31. 21:32 Hurrogjatok le, de ezt pofáztam egész évben.
Mindent erre raktunk fel, pedig a bajnokságot kellett volna behúzni, mindenáron.

Rohadt nagy lúzerség lesz ha bukjuk, és semmit se nyerünk.
Nem értem miért abból indultok ki hogy elengedték a bajnokságot! Nem engedték el nem erre tettek fel mindent hanem mindenhol oda tették magukat csak valahol nagyobb elánnal mentek neki (BL) , valahol meg kevésbé (bajnokság, kupa). Ennyi és nem több!
Ha ez így lenne, akkor nem a B csapattal álltunk volna ki fordulókon keresztül.
Azt egyértelműen feladtuk, pedig a napoli hibázott kétszer is, és simán megnyerhettük volna.
De amikor nem a kezdők játszottak akkor nyertünk! Mindegy nincs jelentősége történelm! 11-15 játékossal csoda hogy ilyen eredményeink vannak.....
HerfortBalazs
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

Hat nem is tudom mit irjak.
Osztalykülönbseg van a ket csapat közt.
Ugy nez ki nagyon ragörcsöltek a fiuk.
:cry:
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

HerfortBalazs írta: 2025.05.31. 21:52 Hat nem is tudom mit irjak.
Osztalykülönbseg van a ket csapat közt.
Ugy nez ki nagyon ragörcsöltek a fiuk.
:cry:
Nem is lehet mit írni.....
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2979
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Lélektelen szar. Dimarco mint valami ideges ifi játékos, rohangál össze-vissza, cserébe előre nulla.

Thuram láthatatlan, egy jó megoldása nem volt. Kp-án senki nem képes megtartani a labdát, mindenki full idegesen tolja.

Kb. Lautaro-n meg Dumfires-en látni, hogy akarnak.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nagyon hamar kell egy gól, mert különben megkúpoztak minket.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Sajnos olyan az egész csapat hozzáállása, mint egy sörmeccsen. Szégyen!
A vékezésünk valami borzalmas. Pont, aminek az erősségünknek kellene lenni, abban vagyunk a leggyengébbek.
Barella-Zielinski, Dimarco-Carlos cserét kellene meghúzni. Remélem Inzaghi is látja, hogy ők ketten nagyon gyengék ma.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Egész évbe nyomtuk a BL-ben erre pont a döntőbe nyomunk egy ilyen elképzelés nélküli nulla beszari játékot??? Ezt érti valaki? Minek jöttünk? Napoli után a PSG-t is szerettük volna megajándékozni egy kupával???
Mondanám, hogy bízok még legalább a 2-2-be de könyörgöm a szünetben találjunk már ki valamit ez így borzasztó kevés...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

VInter101 írta: 2025.05.31. 21:53
HerfortBalazs írta: 2025.05.31. 21:52 Hat nem is tudom mit irjak.
Osztalykülönbseg van a ket csapat közt.
Ugy nez ki nagyon ragörcsöltek a fiuk.
:cry:
Nem is lehet mit írni.....
Toljuk a cammogós focit a 30.5 éves átlagéletkorú kezdőnkkel, a másik oldalon egy csikó csapat szétfut minket.
Nem értem, miért kéne az Inzaghi vonalon maradni és 30+-os embereket igazolni...
Főleg, hogy Marotta fejében amúgy is más lenne az irány.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

BL döntőhöz méltatlan meccs, igazából PSG is tartalékon van, mi még azt a szintet se ütjük meg.

Senki nem szakad meg a pályán, Inzaghi meg nem tud belenyúlni a meccsbe (sose tudott), már az első gól után sokkal jobban le kellett volna támadni, nemhogy 2 gólos hátrányban. Minden egyes meccsen eljátsza, ha beválik a taktika, akkor jó, ha nem, akkor meg vagyunk lőve.

Nem is a 2-0 a zavaró, hanem ahogy játszunk. Dimarco katasztrófa, de a csapatszintű védekezés, támadás, támadásépítés is ugyanez a szint. Passzolás letámadás szintén.
Remélem, hogy a második félidőben azért megmutatjuk, hogy miért vagyunk BL döntőben, mert ez már-már kínos teljesítmény.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 21:51 343ra át kell állni.
Dimarco-Zalewski; Miki-Frattesi
Zalewski-Lau-Thuram előre.
Barella-Calha-Frattesi-Dumfries
Ha ezt meghúzzuk, kapunk egy laza 5-öst, a jelenlegi borzalmas védekezésünkkel, de nem kell félni, Inzaghi ezt nem meri meghúzni.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Írtátok páran bármi is lesz legyünk büszkék a csapatra....ezt az első félidőt látva nekem a büszkeség szó jut eszembe a legutoljára.....
Valamit találjunk már ki.....olyan gyengén nyomjuk, hogy a PSG le sem izzad egy BL győzelemért. :( :(
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Remélem mostmár vezetőinknél is világosabb lesz, hogy nem 30+osokat kell igazolni, hanem fiatalokat. Na meg egy olyan edzőt, aki be is tudja őket építeni…
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Nem szidom a csapatot, kurva nagy 0. Leírtátok.
Gundel meg maradjon csak a kvízeknél.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

sly89 írta: 2025.05.31. 21:56 Inzaghi meg nem tud belenyúlni a meccsbe (sose tudott),
A héten hallottam egy podcastben Kele Jánostól, hogy Inzaghi egy rugalmas edző, aki kimondottan jól meccsel és mindig jól nyúl bele a meccsbe.

Ha valami nem mondható el Inzaghiról, az pont a fenti sorok tartalma, nem is értettem a dolgot...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Audipower írta: 2025.05.31. 21:57
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 21:51 343ra át kell állni.
Dimarco-Zalewski; Miki-Frattesi
Zalewski-Lau-Thuram előre.
Barella-Calha-Frattesi-Dumfries
Ha ezt meghúzzuk, kapunk egy laza 5-öst, a jelenlegi borzalmas védekezésünkkel, de nem kell félni, Inzaghi ezt nem meri meghúzni.
Nagyon mást nem tudok elképzelni. A posztra cserélés szerintem ma nem vezet sehová a vereségen kívül. Úgy meg lesz 4-0 :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2025.05.31. 22:01-kor.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

PellerG írta: 2025.05.31. 21:56
VInter101 írta: 2025.05.31. 21:53
HerfortBalazs írta: 2025.05.31. 21:52 Hat nem is tudom mit irjak.
Osztalykülönbseg van a ket csapat közt.
Ugy nez ki nagyon ragörcsöltek a fiuk.
:cry:
Nem is lehet mit írni.....
Toljuk a cammogós focit a 30.5 éves átlagéletkorú kezdőnkkel, a másik oldalon egy csikó csapat szétfut minket.
Nem értem, miért kéne az Inzaghi vonalon maradni és 30+-os embereket igazolni...
Főleg, hogy Marotta fejében amúgy is más lenne az irány.
Én is így gondolom.
Ha fiatalokban gondolkodunk, mehet Isten hírével.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

PellerG írta: 2025.05.31. 21:59
sly89 írta: 2025.05.31. 21:56 Inzaghi meg nem tud belenyúlni a meccsbe (sose tudott),
A héten hallottam egy podcastben Kele Jánostól, hogy Inzaghi egy rugalmas edző, aki kimondottan jól meccsel és mindig jól nyúl bele a meccsbe.

Ha valami nem mondható el Inzaghiról, az pont a fenti sorok tartalma, nem is értettem a dolgot...
Rugalmas? Mondjuk volt 1000 cseréje. Abból mennyi volt, ami nem posztra ment? 3?
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

PellerG írta: 2025.05.31. 21:59
sly89 írta: 2025.05.31. 21:56 Inzaghi meg nem tud belenyúlni a meccsbe (sose tudott),
A héten hallottam egy podcastben Kele Jánostól, hogy Inzaghi egy rugalmas edző, aki kimondottan jól meccsel és mindig jól nyúl bele a meccsbe.

Ha valami nem mondható el Inzaghiról, az pont a fenti sorok tartalma, nem is értettem a dolgot...
Érdekes :D Megemlíthetett volna pár konkrét meccset is, hogy megértsük mire gondolhatott. Egyedül ami rémlik, hogy cserék után csak még jobban szétesett a csapat.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Csoda hogy a döntőben vagyunk! Nem kicsi! Sajnos eddig úgy néz ki hogy a csoda eddig tartott!
Most szidjuk Inzaghit de tegyük hozzá hogy vele jutottunk be már 2szer is a döntőbe úgy hogy folyamatosan gyengül a csapat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VInter101 2025.05.31. 22:05-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ne adjuk fel, van még egy félidő. De valami brutál nagy változás kellene.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Fasza. Dimarco és Barella is jönnek ki a a 2. félidőre. Inzaghi alszik???😱
Ez sajnos elment, ha nem cserél.☹️
Mehet az arabokhoz a fenébe.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

És nem cserél bzmeg…. :oops:
Ez nem szerződés miatt volt az araboknál, csak meg lett kenve. :crazy:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nem tudom, de én örülők, hogy nem adtam ki 1 millát ezért a meccsét. A kanapén is szar nezni. Csak a sör jó.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Még a pontrúgásaink is k*rva gyengék.☹️
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:07 Nem tudom, de én örülők, hogy nem adtam ki 1 millát ezért a meccsét. A kanapén is szar nezni. Csak a sör jó.
Ja, itt is. Bár elég fanyarú most a sör. :cry:
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

P-Inter írta: 2025.05.31. 22:09
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:07 Nem tudom, de én örülők, hogy nem adtam ki 1 millát ezért a meccsét. A kanapén is szar nezni. Csak a sör jó.
Ja, itt is. Bár elég fanyarú most a sör. :cry:
Meg az is szarul csúszik.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

P-Inter írta: 2025.05.31. 22:09
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:07 Nem tudom, de én örülők, hogy nem adtam ki 1 millát ezért a meccsét. A kanapén is szar nezni. Csak a sör jó.
Ja, itt is. Bár elég fanyarú most a sör. :cry:
Igyál mellé egy pálinkát. Úgy valamit segít.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Na Zalewski és Bisseck. Rámegyünk a pontrúgásokra. Mondjuk mas esély nem is nagyon van.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:13 Na Zalewski és Bisseck. Rámegyünk a pontrúgásokra. Mondjuk mas esély nem is nagyon van.
De azért Gundi elmondta, hogy Ziel jön, aztán meg, hogy nem Carlos, mikor már kétszer mutatta a kamera Zalewskit :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ezért sárga? Bravó Pista
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:13 Na Zalewski és Bisseck. Rámegyünk a pontrúgásokra. Mondjuk mas esély nem is nagyon van.
Akkor menjünk rá arra, csak legyen már valami tervünk.
Mert szaladgálunk összevissza.
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Végre vki odabacott egy rendesett.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

matyinter írta: 2025.05.31. 22:15
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:13 Na Zalewski és Bisseck. Rámegyünk a pontrúgásokra. Mondjuk mas esély nem is nagyon van.
De azért Gundi elmondta, hogy Ziel jön, aztán meg, hogy nem Carlos, mikor már kétszer mutatta a kamera Zalewskit :D
Azt se tudja melyik két csapat van a pályán. Barcás bzi..
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Dimarco rázza a fejét, hogy miért lett lecserélve. Elég nagy baj, ha nem érti.😱
Zalewski már többet csinált, mint Dimarco 55 perc alatt.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Szerintem rugunk gólt!
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:16
matyinter írta: 2025.05.31. 22:15
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:13 Na Zalewski és Bisseck. Rámegyünk a pontrúgásokra. Mondjuk mas esély nem is nagyon van.
De azért Gundi elmondta, hogy Ziel jön, aztán meg, hogy nem Carlos, mikor már kétszer mutatta a kamera Zalewskit :D
Azt se tudja melyik két csapat van a pályán. Barcás bzi..
Jó nekem már az, hogy túlzás nélkül 47x mondta ki, hogy, Kovács István. Bármelyik másik bírónál max 5 lenne a szám. Teszem hozzá a Pista sztem egy fasz bíró volt mindig is. Bezzeg, a lengyel koma hogy szidva volt, mert elvileg a Barca ellen fújt
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Uuh Bisseck. Ez csúnya volt.
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Audipower írta: 2025.05.31. 22:16 Dimarco rázza a fejét, hogy miért lett lecserélve. Elég nagy baj, ha nem érti.😱
Zalewski már többet csinált, mint Dimarco 55 perc alatt.
Ha nem váltjuk meg, morcos leszek. Dima lehet a cseréje. :lol:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Na Carlitos. Benned bízom. Meg még Frattesiben amennyiben bejön.
Válasz küldése