A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nem tudom... Nézte tavaly valaki a Como meccseit? Megmondom őszintén, én csak a két ellenünk játszott meccsüket láttam. Az alapján inkább tűntek szervezettnek, mint látványos futballt játszóknak, de úgy egyébként semmi extrát nem láttam bennük. Persze nyilván, abban a keretben lehet, hogy nem is volt több, meg az erősebb csapatokkal azért elég szoros meccseket játszottak. De tényleg nem tudom Fabregastól mit lehetne várni. Nekem ez kicsit inkább olyannak tűnik, hogy "hú, de mennek most a spanyol edzők", próbáljunk ki egyet nálunk is.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nezd, egy Como nem tud egy Inter ellen latvanyos tamadofutballt produkalni.Baggio85 írta: ↑2025.06.02. 14:33 Nem tudom... Nézte tavaly valaki a Como meccseit? Megmondom őszintén, én csak a két ellenünk játszott meccsüket láttam. Az alapján inkább tűntek szervezettnek, mint látványos futballt játszóknak, de úgy egyébként semmi extrát nem láttam bennük. Persze nyilván, abban a keretben lehet, hogy nem is volt több, meg az erősebb csapatokkal azért elég szoros meccseket játszottak. De tényleg nem tudom Fabregastól mit lehetne várni. Nekem ez kicsit inkább olyannak tűnik, hogy "hú, de mennek most a spanyol edzők", próbáljunk ki egyet nálunk is.
Ettol fuggetlenul azert ellenuk sem csinaltak rossz mutatokat, finoman szolva sem.
Csak par pelda ebbol:
-18 kapuraloves
-1.43XG mutato
-436 passz
-118 passz az utolso harmadban
-88% passzpontossag
Ezek nagyon de nagyon nem rossz szamok.
Foleg ugy, hogy 45 percet meg emberhatranyban is voltak.
Gyakorlatilag a ket Inter meccset leszamitva, (es par nagy csapatot, az sem mindig) a Como mindenki mas ellen tobb labdabirtoklas, tobb loves, es tobb passz.
Pontosan a tipikus Guardiola iskola.
Ez a Como most jutott fel, erre elertek egy 10.helyet ujonckent, ez azert mindenkeppen biztato.
Nyilvan Fabregas lehet buko, de amit iden mutatott az egy abszolult ude szinfolt volt a Serie A-ban.
Valami egeszen mas mint a megszokott olasz futball.
Ha megy Inzaghi, en a felmerult es realisan elerheto nevek kozul biztosan ot valasztanam.
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ha elhesegetem az esetleges Quataros összesküvés elméletet, a szombat este látottak alapján valaminek történnie kellett a döntő előtt, ami ennyire levette a játékosokat. Lehet szar a taktika, lehetnek fáradtak, de az, hogy a srácok fejben is valahol a Marson voltak, azt nem igazán lehet megmagyarázni. Szerintem Inzaghi közölte velük még a döntő előtt, hogy elhagyja az Intert. Ha valami, ez az info tutira sokkolta a játékosokat, ami magyarázná azt a teljes sötétséget, amit a fejekben is láthattunk már az első percektől.cuchu11 írta: ↑2025.06.02. 13:11Az Oaktreenek szerintem tök mindegy, hogy hány éves az edző. Legfeljebb a fizetése érdekli őket.interfan írta: ↑2025.06.02. 12:42Szerintem itt ket opcio van.cuchu11 írta: ↑2025.06.02. 12:26 Látom kissebbségben maradtam, de szerintem itt nem edzőt
kell cserélni, hanem játékosokat.
Olyan edző nincs, aki ezzel a Correa, Arnautovic, Taremi
sorral többet ért volna el.
Mondjuk, ha Inzaghi nem marad, az sem gond,
mert ezek szerint Marotta jobb edzőt talált, mint Allegri.![]()
Vagy nem lesz semmifele edzovaltas, es ezert nem is mentunk ra Allegrire.
Vagy ugymond fentrol megmondtak Marottanak, hogy edzok teren is ugyanugy fiatal/fiatalabb vonalon gondolkozzon, mert most egy ilyen Inter imidzs felepitese zajlik.
Az hogy pl meg egy Sarri sem merul fel, azok utan hogy Allegri ment a Milanba, es mi lehet edzotvaltunk, haaat nekem tobb mint erdekes es nem megszokott irany.
Te magad írtad le többször (szerintem helyesen), hogy ha Inzaghi megy, akkor valószínűleg Allegri jön.
A logikai sor vége akkor most az, hogy Inzaghi marad...![]()
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Azert szerintem naivnak lenni semmi ertelme.
Persze majd pont a meccs elott kozli Inzaghi lelep, hogyne...
Teljesen irrealis...
Inzaghi honapok ota pontosan tudja hol folytatja.
Ez a profi sport nem a megye 2, hogy Jozsibacsi lelep mert megsertodott, es azt is pont a meccs elott jelenti be a jatekosknak.
Nonszensz.
Ne vicceljunk mar.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Azt még el is tudnám képzelni, hogy Inzaghi tényleg a meccs előtt osztotta meg a játékosokkal, hogy végül hogyan döntött, de ha így is volt: épp a Bajnokok Ligája döntőre készülök! Nem mind1, ki lesz az edző a következő meccsen? Teljesen váratlanul biztosan nem érhette a játékosokat a hír, ha így is volt.interfan írta: ↑2025.06.02. 15:03Azert szerintem naivnak lenni semmi ertelme.
Persze majd pont a meccs elott kozli Inzaghi lelep, hogyne...
Teljesen irrealis...
Inzaghi honapok ota pontosan tudja hol folytatja.
Ez a profi sport nem a megye 2, hogy Jozsibacsi lelep mert megsertodott, es azt is pont a meccs elott jelenti be a jatekosknak.
Nonszensz.
Ne vicceljunk mar.
A 3 elmélet közül én ezt tartanám legkevésbé hihetőnek.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Kozben a Gazzetta is megerositi a Sky es Di Marzio korabbi hiret, miszerint Fabregas az elsoszamu jelolt az Inter padra, alternativak pedig Vieira, Chivu, es De Zerbi.
Romano pedig megerositi a korabbi Szaudi forrasok hireit, es most mar Romano szerint is marcius vegen elkezdodtek a targyalasok Inzaghi es az Al Hilal kozott.
Corriere es Republica szerint pedig Inzaghi nem az Al Hilalba, hanem a Juventusba tavozhat az Intertol.
Hat igen.
Romano pedig megerositi a korabbi Szaudi forrasok hireit, es most mar Romano szerint is marcius vegen elkezdodtek a targyalasok Inzaghi es az Al Hilal kozott.
Corriere es Republica szerint pedig Inzaghi nem az Al Hilalba, hanem a Juventusba tavozhat az Intertol.
Hat igen.
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ha Inzaghi valóban a juvéhoz megy akkor Marotta visszavágásként ültesse le Zidant vagy Kloppot a padra
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Az a helyzet hogy ez valahol igy van.PellerG írta: ↑2025.06.01. 11:22 Úgy egyszerűen azt gondolom, Inzaghi az az arc, aki ha be is jut döntőbe (nem Coppa Italiara gondolok), jó eséllyel alulmarad.
Ugyanez a bajnoki véghajrák, mikor már nyom a tét, dettó.
kínosan elbukott Scudetto, már nem első ízben
most már igen csalódott lennék, ha holnap az a hír jönne, hogy marad Inzaghi és nem ért véget ez a projek
Gyonyoruen leirjuk micsoda eredmenyek, de ha levesszuk a Kupakat akkor mi marad?
- 4/3 elbukott Scudetto
- Ebbol 2 ahogy fogalmaztal "kinosan elbukott"
- 2 elbukott BL donto
- 4 ev = 1 megnyert Scudetto
Es hat pontosan lattuk milyen "minosegu" volt az Olasz bajnoksag az elmult 4 evben.
Vegezetul pedig en is kezdem azt erezni amit kiemeltem toled.
"
most már igen csalódott lennék, ha holnap az a hír jönne, hogy marad Inzaghi és nem ért véget ez a projekt"
- mike
- Hozzászólások: 8507
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Azóta már kiderült hogy hasonló történt mint 86-ban a magyar válogatottal.
Sok volt a tészta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mike 2025.06.02. 16:56-kor.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Calciomercato.com szerint De Zerbi egyaltalan nem szeretne az Inter edzoje lenni, valamint jelenleg Fabregast sem gyozte meg az Inter projekt.
Calciomercato.com szerint az Inter Inzaghi maradasat szeretne, es a fizeteset egy uj szerzodessel 10m euro fele emelne.
Milanoi Corsera szerint Inzaghinak elege van, hogy orok vesztesnek tartjak, tavozni akar az Intertol.
Inzaghi nem szeretne fiatalokat, nem szeretne uj fiatalokra epulo projektet.
Calciomercato.com szerint az Inter Inzaghi maradasat szeretne, es a fizeteset egy uj szerzodessel 10m euro fele emelne.
Milanoi Corsera szerint Inzaghinak elege van, hogy orok vesztesnek tartjak, tavozni akar az Intertol.
Inzaghi nem szeretne fiatalokat, nem szeretne uj fiatalokra epulo projektet.
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 502
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Jöhet Marco Rossi

- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Isten ments!
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
És majd Szaúd-Arábiában fogja bebizonyítani, hogy nem az? Szerintem meg pont az határoz meg egy győztes jellemet, hogy feláll, ha elesett és erősebben visszatérve bebizonyítja, hogy nem volt igaza másoknak!
Egyébként ez egy borzasztó érdekes történet, mert Conte az Isten, hogy heti egy meccsel bajnokságot nyer mindenhol, de közben meg emlékszem én még itt a "Conte takarodj!" hozzászólásokra, amikor a BL-ben a csoportból sem sikerült továbbjutni a világverő Shaktar Doneck ellen. Pedig Contének akkor kb a világ összes pénze rendelkezésre állt.
Inzaghinak felhozzátok ezt mindig, hogy 4ből 1 Scudetto. Szerintetek rajta múlt, hogy egy 0 eurós (vagy inkább mínuszos) kerettel mindig a bajnokság volt az, ami másodlagos volt és több fronton kellett helyt állnia? Ki kellett volna esni a csoportban mindig, és akkor most nagy valószínűséggel lenne + 2 Scudettonk. Akkor most az lenne itt kb. hogy Inzaghi csak a bajnokságban jó, sose fogunk nemzetközi szinten semmit elérni vele!
Nem életem legboldogabb napjait élem én sem, de azt érzem, hogy túlságosan alul van itt értékelve és ki van sarkítva Inzaghi munkássága.
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
-
Janicsár
- Hozzászólások: 374
- Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Egyet kell értsek veled. Most pont azt csináljuk amit az olaszok szoktak. Kikaptunk most éppen minden szar és vége a világnak.Baggio85 írta: ↑2025.06.02. 17:03És majd Szaúd-Arábiában fogja bebizonyítani, hogy nem az? Szerintem meg pont az határoz meg egy győztes jellemet, hogy feláll, ha elesett és erősebben visszatérve bebizonyítja, hogy nem volt igaza másoknak!
Egyébként ez egy borzasztó érdekes történet, mert Conte az Isten, hogy heti egy meccsel bajnokságot nyer mindenhol, de közben meg emlékszem én még itt a "Conte takarodj!" hozzászólásokra, amikor a BL-ben a csoportból sem sikerült továbbjutni a világverő Shaktar Doneck ellen. Pedig Contének akkor kb a világ összes pénze rendelkezésre állt.
Inzaghinak felhozzátok ezt mindig, hogy 4ből 1 Scudetto. Szerintetek rajta múlt, hogy egy 0 eurós (vagy inkább mínuszos) kerettel mindig a bajnokság volt az, ami másodlagos volt és több fronton kellett helyt állnia? Ki kellett volna esni a csoportban mindig, és akkor most nagy valószínűséggel lenne + 2 Scudettonk. Akkor most az lenne itt kb. hogy Inzaghi csak a bajnokságban jó, sose fogunk nemzetközi szinten semmit elérni vele!
Nem életem legboldogabb napjait élem én sem, de azt érzem, hogy túlságosan alul van itt értékelve és ki van sarkítva Inzaghi munkássága.
Nem tudhatjuk a háttérben mi van de az teljesen egyértelmű, hogy oda akartuk idén tenni magunkat a BL ben.
A bajnokságban ment a pihentetés azt hittük ezt nem bukhatjuk el.
Szerintem azt mindenki beláthatja azért hogy ezt az egészet nem kizárólag Inzaghi cseszte el.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Persze, hogy nem szeretne beépíteni, mert nem tud! Nem kell ehhez 3 diploma. Egytaktikás lúzer, sajnos ezt nem egyszer bebizonyította, kár szépíteni.
Nekem már kb mindegy ki, de valaki más legyen, új impulzusok kellenek. A hétvégit én nem tudom neki megbocsátani. Azóta is rajtunk röhög a világ, mém hegyek születtek. Azt még hosszabbítani akarunk. Vicc.
-
Pityuinter
- Hozzászólások: 57
- Csatlakozott: 2022.08.30. 07:19
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Sziasztok
Nekem az jár a fejemben, hogy szerintem egész évben nem tudtuk eldönteni, mit is akarunk.
Minél több trófeát nyerni vagy pedig az úgymond értékes trofeákra (bajnokság, bl,) rámenni.
A helyzet az, hogy van egy kifejezetten idősnek és nem túl szélesnek mondható keretünk, ehhez képest az utolso pillanatig ragaszkodtunk hozzá, hogy megpróbáljuk megszerezni a szuperkupát (a világvégére utazva egy mini tornára!), és a kupát is.
Mindeközben pontosan tudtuk, hogy ez olyan meccs terheléssel jár, amit nem lehet bírni.
El kell dönteni a nyár folyamán, bogy milyen célokért indulunk és azokra koncentrálni, mivel 50+ meccsel minden évben így fogunk járni. Még akkor is, ha komolyan nekiállunk fiatalitani a nyáron.
A bl döntő: szerintem aki azt hiszi, hogy Inzaghi félvállról vette, mert már fél lábbal máshol van, az nem érti, milyen fontos trófea ez ebben a sportban.
Én kifejezetten kedvelem, szerintem remek edző. Ötletem sincs, kivel lehetne pótolni, mégis azt hiszem mennie kellene. Szörnyű mentális állapotban érkezett a csapat a döntőre, ez pedig igenis az ő kudarca.
Nekem az jár a fejemben, hogy szerintem egész évben nem tudtuk eldönteni, mit is akarunk.
Minél több trófeát nyerni vagy pedig az úgymond értékes trofeákra (bajnokság, bl,) rámenni.
A helyzet az, hogy van egy kifejezetten idősnek és nem túl szélesnek mondható keretünk, ehhez képest az utolso pillanatig ragaszkodtunk hozzá, hogy megpróbáljuk megszerezni a szuperkupát (a világvégére utazva egy mini tornára!), és a kupát is.
Mindeközben pontosan tudtuk, hogy ez olyan meccs terheléssel jár, amit nem lehet bírni.
El kell dönteni a nyár folyamán, bogy milyen célokért indulunk és azokra koncentrálni, mivel 50+ meccsel minden évben így fogunk járni. Még akkor is, ha komolyan nekiállunk fiatalitani a nyáron.
A bl döntő: szerintem aki azt hiszi, hogy Inzaghi félvállról vette, mert már fél lábbal máshol van, az nem érti, milyen fontos trófea ez ebben a sportban.
Én kifejezetten kedvelem, szerintem remek edző. Ötletem sincs, kivel lehetne pótolni, mégis azt hiszem mennie kellene. Szörnyű mentális állapotban érkezett a csapat a döntőre, ez pedig igenis az ő kudarca.
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Rendben, te úgyis mindenkinél jobban informáltnak gondolod magad. Ha nem emiatt volt ez a minősíthetetlen játék és eredmény, akkor kérlek adjál már valami ésszerű magyarázatot erre a 0 teljesítményre? Bekristályozták őket? Előző este már ünnepeltek a szurkolókkal és még másnaposak voltak? Ha ennyire profik vagyunk, mint ahogy mondod, akkor a megye 3-as szintű “játék” és a teljes motiválatlanság hátterében mi állhat még?interfan írta: ↑2025.06.02. 15:03Azert szerintem naivnak lenni semmi ertelme.
Persze majd pont a meccs elott kozli Inzaghi lelep, hogyne...
Teljesen irrealis...
Inzaghi honapok ota pontosan tudja hol folytatja.
Ez a profi sport nem a megye 2, hogy Jozsibacsi lelep mert megsertodott, es azt is pont a meccs elott jelenti be a jatekosknak.
Nonszensz.
Ne vicceljunk mar.
- Festa
- Hozzászólások: 8228
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nekem is pont ez jutott eszembe.
A 6-0 amiről azòta is beszélnek.
A másik a 98-as VB döntő Francia-Brazil 3-0 ami után írtak,hogy Ronaldo R9-ről írták,hogy rosszul volt.
A szombati döntő amit Münchenben átélni talán még rosszabb volt mint tv előtt ,most már mindig velünk marad.
Azt érzem,hogy nem tudjuk a teljes igazságot egy ilyen csalódást keltő eredmény után,de azt várom,hogy hamarosan kiderült.Sajnálom Inzaghit mert sok szép sikert is köszönhetünk neki.Viszont egy letargia után új impulzus kell és azt a legkönnyebb új edzővel elérni.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Maradjunk annyiban, hogy sok ertelmes magyarazat nem lenne arra, hogy hosszabbitunk vele 10m fizetessel...CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.02. 18:45Persze, hogy nem szeretne beépíteni, mert nem tud! Nem kell ehhez 3 diploma. Egytaktikás lúzer, sajnos ezt nem egyszer bebizonyította, kár szépíteni.
Nekem már kb mindegy ki, de valaki más legyen, új impulzusok kellenek. A hétvégit én nem tudom neki megbocsátani. Azóta is rajtunk röhög a világ, mém hegyek születtek. Azt még hosszabbítani akarunk. Vicc.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Pedulla szerint a legujabb nev Inzaghi tavozasara esetere Farioli.
- Festa
- Hozzászólások: 8228
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ma eldol a hirek szerint Inzaghi sorsa.
Szamomra egy dolog biztos, ha egy ilyen szezon utan hosszabbitunk vele a "gigafizetessel" es megkapja a 10m+ fizeteset, az egy vicc kategoria lesz.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Gyerünk Simone, legyen TÖKÖD!!! Te is tudod, hogy EZ, ÍGY nem érhet véget!!!
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Hozzátenném gyorsan, péntekig Te is így gondoltad...
Maradjon mindenáron.
Elfogadom az érzést, hogy valaki vele folytatná.
De az indokokat nem, szerintem sokkal több szól ellene, mint mellette.
Én nagyon csalódott lennék ha maradna és a projektet ráerőltetve mennénk tovább.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
En tegnap errol leirtam reszletesen a velemenyem, hogy maradjon vagy sem.PellerG írta: ↑2025.06.03. 06:50Hozzátenném gyorsan, péntekig Te is így gondoltad...
Maradjon mindenáron.
Elfogadom az érzést, hogy valaki vele folytatná.
De az indokokat nem, szerintem sokkal több szól ellene, mint mellette.
Én nagyon csalódott lennék ha maradna és a projektet ráerőltetve mennénk tovább.
"
En tovabbra is tartom amit nagyon sokszor leirtam, nem tudom ki az aki realisan elerheto, es tobbet hozna az Inter padon mint o.
Szinten lehet gunyt uzni belole, de en leginkabb Allegri arnyeka miatt feltem Inzaghi tavozasatol.
En voltam az elso a forumon aki leirta Fabregast mint lehetoseges, es irtam vele eltudnam kepzelni a jovot.
(Meg is kaptam a magamet erte)
Visszaterve a kerdesre, hogy "meg mindig remenykedsz, hogy marad ez a kokler"?
Nehez a valasz...
Mert egyfelol en ilyen De Zerbi vonalat nagyon nem szeretnek.
Ez a Chivu, Vieira vonal meg tenyleg inkabb hagyjuk.
Masfelol viszont ott van rengeteg dolog, ami miatt Inzaghi az aki, akinek a korlatai miatt lett az ami.
Es leginkabb most nem is feltetlenul az eredmeny, hanem a "jovokep".
Inzaghi nem fog 20-25 eves jatekosokat beepiteni, felepiteni, es nem tudom mennyire akar egy uj korszakot elkezdeni.
4 ev manapsag egy klubnal rengeteg ido...
Az meg hogy maradjon, es vele egyutt a nyilvan minden tiszteltet megerdemlo 36+os vonal, haaat nem a jovoepites.
Ennek az Internek pedig nagyon surgossen meg kell fiatalodni, egy uj Intert kellene epiteni, es nem tudom mi ertelme lenne ezt kitolni +1 evvel.
Mert Inzaghi elobb-utobb elfog menni, es jovore sem lesznek igazan mas edzok akik elerhetoek szamunkra.
Egyszoval en Fabregast most leultetnem, de a felmerult nevek kozul csak ot.
Guardiola tanitvany, Pep iskola, sokpasszos tamadojatek, letamadas, nagylabdabirtoklas, egy igazi udeszinfolt a Serie A-ban.
Ahogy irta valaki, hatha megtalalnak mi is a sajat Luis Enriquenket.
"
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Sky és Di Marzio szerint Inzaghi még nem döntött a jövőről. Hivatalos 25 (!) milliós ajánlatot tettek le elé, plusz olyan játékosok leigazolását szeretnék, mint Theo Hernandez (közel a megegyezés 35m), Oshimen és Ederson.
Az Inter távozása esetén fiatal edzőt szeretne, első két név a már sokszor emlegetett Fabregas és De Zerbi. Ugyanakkor kiemelik, az Inter még nem találkozott egyikőjükkel sem.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/sky ... allertato/
Az Inter távozása esetén fiatal edzőt szeretne, első két név a már sokszor emlegetett Fabregas és De Zerbi. Ugyanakkor kiemelik, az Inter még nem találkozott egyikőjükkel sem.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/sky ... allertato/
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Köszi az infót!Ez az ajánlat könnyen lehet hogy a juvétól jött. Ott esett szó Osimhen és Theo Hernandez érkezéséről.CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 08:17 Sky és Di Marzio szerint Inzaghi még nem döntött a jövőről. Hivatalos 25 (!) milliós ajánlatot tettek le elé, plusz olyan játékosok leigazolását szeretnék, mint Theo Hernandez (közel a megegyezés 35m), Oshimen és Ederson.
Az Inter távozása esetén fiatal edzőt szeretne, első két név a már sokszor emlegetett Fabregas és De Zerbi. Ugyanakkor kiemelik, az Inter még nem találkozott egyikőjükkel sem.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/sky ... allertato/
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Theo nagyon közel van az arabokhoz állítólag, szóval egy patkánnyal kevesebb lesz a Serie A-ban.tomika431 írta: ↑2025.06.03. 08:21Köszi az infót!Ez az ajánlat könnyen lehet hogy a juvétól jött. Ott esett szó Osimhen és Theo Hernandez érkezéséről.CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 08:17 Sky és Di Marzio szerint Inzaghi még nem döntött a jövőről. Hivatalos 25 (!) milliós ajánlatot tettek le elé, plusz olyan játékosok leigazolását szeretnék, mint Theo Hernandez (közel a megegyezés 35m), Oshimen és Ederson.
Az Inter távozása esetén fiatal edzőt szeretne, első két név a már sokszor emlegetett Fabregas és De Zerbi. Ugyanakkor kiemelik, az Inter még nem találkozott egyikőjükkel sem.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/sky ... allertato/
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Gondolom Csaszi kifelejtette az irasabol, de ez az ajanlat az Al Hilal ajanlata, es az Al Hilal akarja a Theo, Bruno Fernandes, Ederson, Osimhen sort.tomika431 írta: ↑2025.06.03. 08:21Köszi az infót!Ez az ajánlat könnyen lehet hogy a juvétól jött. Ott esett szó Osimhen és Theo Hernandez érkezéséről.CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 08:17 Sky és Di Marzio szerint Inzaghi még nem döntött a jövőről. Hivatalos 25 (!) milliós ajánlatot tettek le elé, plusz olyan játékosok leigazolását szeretnék, mint Theo Hernandez (közel a megegyezés 35m), Oshimen és Ederson.
Az Inter távozása esetén fiatal edzőt szeretne, első két név a már sokszor emlegetett Fabregas és De Zerbi. Ugyanakkor kiemelik, az Inter még nem találkozott egyikőjükkel sem.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/sky ... allertato/
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Jaaj igy már világos a dolog,kösziinterfan írta: ↑2025.06.03. 08:25Gondolom Csaszi kifelejtette az irasabol, de ez az ajanlat az Al Hilal ajanlata, es az Al Hilal akarja a Theo, Bruno Fernandes, Ederson, Osimhen sort.tomika431 írta: ↑2025.06.03. 08:21Köszi az infót!Ez az ajánlat könnyen lehet hogy a juvétól jött. Ott esett szó Osimhen és Theo Hernandez érkezéséről.CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 08:17 Sky és Di Marzio szerint Inzaghi még nem döntött a jövőről. Hivatalos 25 (!) milliós ajánlatot tettek le elé, plusz olyan játékosok leigazolását szeretnék, mint Theo Hernandez (közel a megegyezés 35m), Oshimen és Ederson.
Az Inter távozása esetén fiatal edzőt szeretne, első két név a már sokszor emlegetett Fabregas és De Zerbi. Ugyanakkor kiemelik, az Inter még nem találkozott egyikőjükkel sem.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/sky ... allertato/
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Persze, a Juve nem tudna 25m-t lerakni neki.interfan írta: ↑2025.06.03. 08:25Gondolom Csaszi kifelejtette az irasabol, de ez az ajanlat az Al Hilal ajanlata, es az Al Hilal akarja a Theo, Bruno Fernandes, Ederson, Osimhen sort.tomika431 írta: ↑2025.06.03. 08:21Köszi az infót!Ez az ajánlat könnyen lehet hogy a juvétól jött. Ott esett szó Osimhen és Theo Hernandez érkezéséről.CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 08:17 Sky és Di Marzio szerint Inzaghi még nem döntött a jövőről. Hivatalos 25 (!) milliós ajánlatot tettek le elé, plusz olyan játékosok leigazolását szeretnék, mint Theo Hernandez (közel a megegyezés 35m), Oshimen és Ederson.
Az Inter távozása esetén fiatal edzőt szeretne, első két név a már sokszor emlegetett Fabregas és De Zerbi. Ugyanakkor kiemelik, az Inter még nem találkozott egyikőjükkel sem.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/sky ... allertato/
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Gazzetta szerint a "valas" fele tart az Inzaghi-Inter kapcsolat.
Inzaghi nem szeretne az Inter altal felvazolt fiatal vonalat es utat.
Valamint az Inter nem adna meg az Inzaghinak az altala kert 10m + 3m bonusz fizetest, "csak" 7m + 3m bonusz volt az ajanlat.
Inzaghi 2028-ig akart szerzodest, az Inter ellenben "csak" 2027-ig kinalt hosszabbitast.
Gazzetta szerint egyetlen nev van most az Internel mint celpont (ha Inzaghi lelep) Fabregas.
Inzaghi nem szeretne az Inter altal felvazolt fiatal vonalat es utat.
Valamint az Inter nem adna meg az Inzaghinak az altala kert 10m + 3m bonusz fizetest, "csak" 7m + 3m bonusz volt az ajanlat.
Inzaghi 2028-ig akart szerzodest, az Inter ellenben "csak" 2027-ig kinalt hosszabbitast.
Gazzetta szerint egyetlen nev van most az Internel mint celpont (ha Inzaghi lelep) Fabregas.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Így van, Fabregas az első számú célja az Internek, ezt a CdS is megerősíti. Fabregas felvázolta az Internek, hogy érdekli a project, de garanciát kért fiatal játékosok leigazolására, olyanokra, akik értik és alkalmazni tudják az ő taktikáját.interfan írta: ↑2025.06.03. 08:41 Gazzetta szerint a "valas" fele tart az Inzaghi-Inter kapcsolat.
Inzaghi nem szeretne az Inter altal felvazolt fiatal vonalat es utat.
Valamint az Inter nem adna meg az Inzaghinak az altala kert 10m + 3m bonusz fizetest, "csak" 7m + 3m bonusz volt az ajanlat.
Inzaghi 2028-ig akart szerzodest, az Inter ellenben "csak" 2027-ig kinalt hosszabbitast.
Gazzetta szerint egyetlen nev van most az Internel mint celpont (ha Inzaghi lelep) Fabregas.
https://www.fcinter1908.it/news/rassegn ... -contatto/
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Van olyan érzésem hogy a juve megkeresi Inzaghit ha tőlünk távozik és nem az Arabokat választja
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Na igen, egy Guardiola, Luis Enrique iranyhoz, taktikahoz, futballhoz ehhez alkalmas jatekosok kellenek, es nyilvan nagyon mas egy Comonal es egy Internel.CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 08:45Fabregas felvázolta az Internek, hogy érdekli a project, de garanciát kért fiatal játékosok leigazolására, olyanokra, akik értik és alkalmazni tudják az ő taktikáját.interfan írta: ↑2025.06.03. 08:41 Gazzetta szerint a "valas" fele tart az Inzaghi-Inter kapcsolat.
Inzaghi nem szeretne az Inter altal felvazolt fiatal vonalat es utat.
Valamint az Inter nem adna meg az Inzaghinak az altala kert 10m + 3m bonusz fizetest, "csak" 7m + 3m bonusz volt az ajanlat.
Inzaghi 2028-ig akart szerzodest, az Inter ellenben "csak" 2027-ig kinalt hosszabbitast.
Gazzetta szerint egyetlen nev van most az Internel mint celpont (ha Inzaghi lelep) Fabregas.
Fabregas egy udeszinfolt Olaszorszagban, de ahhoz hogy sikeres legyen ez a Pep tanitvany vonal, elkepzeles es irany, ahhoz az iranyhoz megfelelo jatekosok kellenek.
-
R9.
- Hozzászólások: 6347
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
- Tartózkodási hely: Bp
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
En kivancsi lennek Fabregasra, de ehhez turelem kell. Ha decemberben a 4. helyen allunk, az nem lehet ok arra, hogy elkuldjuk. Hosszabb tavon kell nezni.
Szerintem Fabregas alatt Frattesi es Bisseck is nagyobb szerepet kapna, ennek orulnek. Sot, tovabb megyek: lehet, hogy Pio Espositot se kene kolcsonadni vagy eladni.
Szerintem Fabregas alatt Frattesi es Bisseck is nagyobb szerepet kapna, ennek orulnek. Sot, tovabb megyek: lehet, hogy Pio Espositot se kene kolcsonadni vagy eladni.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Abszolult igaz.R9. írta: ↑2025.06.03. 08:50 En kivancsi lennek Fabregasra, de ehhez turelem kell. Ha decemberben a 4. helyen allunk, az nem lehet ok arra, hogy elkuldjuk. Hosszabb tavon kell nezni.
Szerintem Fabregas alatt Frattesi es Bisseck is nagyobb szerepet kapna, ennek orulnek. Sot, tovabb megyek: lehet, hogy Pio Espositot se kene kolcsonadni vagy eladni.
Es hat valoban kaphatna lehetoseget Pio Esposito is.
Nezzunk egy Fabregas fele 4-3-3-at:
Zirkzee-Martinez-Thuram
Henrique-P.Esposito-Zalewski
En latnek benne fantaziat.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Lehetne az első ilyen név majd Nico Paz, akit szépen felépített Comóban.CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 08:45Így van, Fabregas az első számú célja az Internek, ezt a CdS is megerősíti. Fabregas felvázolta az Internek, hogy érdekli a project, de garanciát kért fiatal játékosok leigazolására, olyanokra, akik értik és alkalmazni tudják az ő taktikáját.interfan írta: ↑2025.06.03. 08:41 Gazzetta szerint a "valas" fele tart az Inzaghi-Inter kapcsolat.
Inzaghi nem szeretne az Inter altal felvazolt fiatal vonalat es utat.
Valamint az Inter nem adna meg az Inzaghinak az altala kert 10m + 3m bonusz fizetest, "csak" 7m + 3m bonusz volt az ajanlat.
Inzaghi 2028-ig akart szerzodest, az Inter ellenben "csak" 2027-ig kinalt hosszabbitast.
Gazzetta szerint egyetlen nev van most az Internel mint celpont (ha Inzaghi lelep) Fabregas.
https://www.fcinter1908.it/news/rassegn ... -contatto/
Szerintem tudnánk ügyletelni a Reallal.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ja es egyebkent ott van meg Carboni is, aki azert a Monzaba mutatott szep dolgokat, ha mar 4-3-3.
Sommer
Dumfries-Bisseck-Bastoni-Dimarco
Barella-Calhanoglu-MrX/Frattesi
Zirkzee-Martinez-Thuram
Barki
Pavard-DeVrij-MrX-C.Augusto
Sucic-Asllani-Frattesi/Stankovic
Henrique-P.Esposito-Zalewski/Carboni
Es meg ott van Sebastiano Esposito is.
Sommer
Dumfries-Bisseck-Bastoni-Dimarco
Barella-Calhanoglu-MrX/Frattesi
Zirkzee-Martinez-Thuram
Barki
Pavard-DeVrij-MrX-C.Augusto
Sucic-Asllani-Frattesi/Stankovic
Henrique-P.Esposito-Zalewski/Carboni
Es meg ott van Sebastiano Esposito is.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Mivel a bölcsek köve nincs nálam, ezért nem tudok mást tenni, mint Marottában bízni. És benne bízok is, hogy jól fog választani, dönteni, bárhogyan is lesz.
De azért, amellett, hogy tudom, hogy milyen a szurkolói lélektan, meg hogy most elég borús napokat élünk, azért azt a kérdést tegye fel magában mindenki, hogy az OLASZ bajnokságban melyik volt az utolsó csapat, amelyik spanyol edzővel, spanyolos focival, fiatalos csapattal eredményes tudott lenni???
Lehet itt ilyen magasztos, meg szép gondolatokat megfogalmazni, hogy majd 3-4-5 fiatallal "forradalmat" (
) csinálunk, de a tény az, hogy az utóbbi 40 évben a példa nem azt mutatja, hogy az olasz közegben ez eredményes tud lenni. És pontosan tudja mindenki, itt a fórumon is, hogy mi fog következni novemberben, decemberben 3-4 vesztes meccs után.
Szóval mást nem tudok csinálni, bízok Marottában, hogy ő a megfelelő választást fogja hozni, legyen az bármi is!
De azért, amellett, hogy tudom, hogy milyen a szurkolói lélektan, meg hogy most elég borús napokat élünk, azért azt a kérdést tegye fel magában mindenki, hogy az OLASZ bajnokságban melyik volt az utolsó csapat, amelyik spanyol edzővel, spanyolos focival, fiatalos csapattal eredményes tudott lenni???
Lehet itt ilyen magasztos, meg szép gondolatokat megfogalmazni, hogy majd 3-4-5 fiatallal "forradalmat" (
Szóval mást nem tudok csinálni, bízok Marottában, hogy ő a megfelelő választást fogja hozni, legyen az bármi is!
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Lehet, hogy eljött Cholo ideje, aki évekkel ezelőtt ígérte, hogy egyszer biztosan lesz az Inter edzője??? Az AS már ír is erről, kérdés, hogy motiválja-e a váltás most, illetve, hogy a 2027-ig élő szerződéséből ki akarjuk-e vásárolni?
https://www.fcinternews.it/copertina/i- ... olo-983810
https://www.fcinternews.it/copertina/i- ... olo-983810
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ha rám célzol a forradalommal kapcsolatban, rosszul értelmezted, én a mercatora gondoltam, mert eddig arról szóltak a hírek, hogy nem lesz "forradalom" csak a lyukakat tömjük be szokás szerint egy két ingyen névvel vagy kölcsönnel. Fabregas esetén (aki fiatalokkal akar dolgozni, a mi keretünk továbbra sem a legfiatalabb a ligában), az elmúlt évekhez képest igen is forradalomnak lehet nevezni. Helyből 5-7 új játékos érkezhet a következő hetekben. és legalább ugyan ennyi el is mehet.Baggio85 írta: ↑2025.06.03. 09:38 Mivel a bölcsek köve nincs nálam, ezért nem tudok mást tenni, mint Marottában bízni. És benne bízok is, hogy jól fog választani, dönteni, bárhogyan is lesz.
De azért, amellett, hogy tudom, hogy milyen a szurkolói lélektan, meg hogy most elég borús napokat élünk, azért azt a kérdést tegye fel magában mindenki, hogy az OLASZ bajnokságban melyik volt az utolsó csapat, amelyik spanyol edzővel, spanyolos focival, fiatalos csapattal eredményes tudott lenni???
Lehet itt ilyen magasztos, meg szép gondolatokat megfogalmazni, hogy majd 3-4-5 fiatallal "forradalmat" () csinálunk, de a tény az, hogy az utóbbi 40 évben a példa nem azt mutatja, hogy az olasz közegben ez eredményes tud lenni. És pontosan tudja mindenki, itt a fórumon is, hogy mi fog következni novemberben, decemberben 3-4 vesztes meccs után.
Szóval mást nem tudok csinálni, bízok Marottában, hogy ő a megfelelő választást fogja hozni, legyen az bármi is!
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Hánykor lesz a meeting délután, tudunk valamit?
Eléggé tűkön ülök, változást szeretnék.
Így érzem majd magam jövő áprilisban is azt hiszem

Eléggé tűkön ülök, változást szeretnék.
Így érzem majd magam jövő áprilisban is azt hiszem
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Cholo jó lenne, de ő nem fog jönni.möszi írta: ↑2025.06.03. 09:43 Lehet, hogy eljött Cholo ideje, aki évekkel ezelőtt ígérte, hogy egyszer biztosan lesz az Inter edzője??? Az AS már ír is erről, kérdés, hogy motiválja-e a váltás most, illetve, hogy a 2027-ig élő szerződéséből ki akarjuk-e vásárolni?
https://www.fcinternews.it/copertina/i- ... olo-983810
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nem "céloztam" senkireCsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 09:47Ha rám célzol a forradalommal kapcsolatban, rosszul értelmezted, én a mercatora gondoltam, mert eddig arról szóltak a hírek, hogy nem lesz "forradalom" csak a lyukakat tömjük be szokás szerint egy két ingyen névvel vagy kölcsönnel. Fabregas esetén (aki fiatalokkal akar dolgozni, a mi keretünk továbbra sem a legfiatalabb a ligában), az elmúlt évekhez képest igen is forradalomnak lehet nevezni. Helyből 5-7 új játékos érkezhet a következő hetekben. és legalább ugyan ennyi el is mehet.Baggio85 írta: ↑2025.06.03. 09:38 Mivel a bölcsek köve nincs nálam, ezért nem tudok mást tenni, mint Marottában bízni. És benne bízok is, hogy jól fog választani, dönteni, bárhogyan is lesz.
De azért, amellett, hogy tudom, hogy milyen a szurkolói lélektan, meg hogy most elég borús napokat élünk, azért azt a kérdést tegye fel magában mindenki, hogy az OLASZ bajnokságban melyik volt az utolsó csapat, amelyik spanyol edzővel, spanyolos focival, fiatalos csapattal eredményes tudott lenni???
Lehet itt ilyen magasztos, meg szép gondolatokat megfogalmazni, hogy majd 3-4-5 fiatallal "forradalmat" () csinálunk, de a tény az, hogy az utóbbi 40 évben a példa nem azt mutatja, hogy az olasz közegben ez eredményes tud lenni. És pontosan tudja mindenki, itt a fórumon is, hogy mi fog következni novemberben, decemberben 3-4 vesztes meccs után.
Szóval mást nem tudok csinálni, bízok Marottában, hogy ő a megfelelő választást fogja hozni, legyen az bármi is!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Okés, csak gondoltam tisztázom.Baggio85 írta: ↑2025.06.03. 09:49Nem "céloztam" senkireCsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 09:47Ha rám célzol a forradalommal kapcsolatban, rosszul értelmezted, én a mercatora gondoltam, mert eddig arról szóltak a hírek, hogy nem lesz "forradalom" csak a lyukakat tömjük be szokás szerint egy két ingyen névvel vagy kölcsönnel. Fabregas esetén (aki fiatalokkal akar dolgozni, a mi keretünk továbbra sem a legfiatalabb a ligában), az elmúlt évekhez képest igen is forradalomnak lehet nevezni. Helyből 5-7 új játékos érkezhet a következő hetekben. és legalább ugyan ennyi el is mehet.Baggio85 írta: ↑2025.06.03. 09:38 Mivel a bölcsek köve nincs nálam, ezért nem tudok mást tenni, mint Marottában bízni. És benne bízok is, hogy jól fog választani, dönteni, bárhogyan is lesz.
De azért, amellett, hogy tudom, hogy milyen a szurkolói lélektan, meg hogy most elég borús napokat élünk, azért azt a kérdést tegye fel magában mindenki, hogy az OLASZ bajnokságban melyik volt az utolsó csapat, amelyik spanyol edzővel, spanyolos focival, fiatalos csapattal eredményes tudott lenni???
Lehet itt ilyen magasztos, meg szép gondolatokat megfogalmazni, hogy majd 3-4-5 fiatallal "forradalmat" () csinálunk, de a tény az, hogy az utóbbi 40 évben a példa nem azt mutatja, hogy az olasz közegben ez eredményes tud lenni. És pontosan tudja mindenki, itt a fórumon is, hogy mi fog következni novemberben, decemberben 3-4 vesztes meccs után.
Szóval mást nem tudok csinálni, bízok Marottában, hogy ő a megfelelő választást fogja hozni, legyen az bármi is!, csak most ez a szó többször elhangzott itt a fórumon.