A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- internaZIOnaLe
- Hozzászólások: 1746
- Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
- Tartózkodási hely: Debrecen
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Azért én meg emlékszem mikor Inzaghit is az első évében december körül kb elzavarták volna a legtöbben. Köztük én is. Zhang nem tette és bejött a lépés. Hátha az új edző is kap legalább egy teljes szezont
-
MLK
- Hozzászólások: 407
- Csatlakozott: 2023.07.19. 14:01
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Az átigazolásoknál látva a neveket, és életkorukat, itt egy új projekt kezdődik. Amihez új edző is lesz (szerintem már van is).
Simone is biztos vagyok benne, hogy már régen elköszönt. Hogy a játékosok ebből mit tudtak és mit nem, azt nem biztos, hogy megtudjuk de nekem ez a történet egy Mou 2.0-nak tűnik.
A bajnokság nem megnyerését nem kívánom a játékosok nyakába varrni, hiszen ilyen csatársorral csoda, hogy versenyben voltunk. De a BL döntős hozzáállás miatt nálam nincs érinthetetlen játékos.
Bízom benne, hogy az edzőt mielőbb bejelentik és a projekt is le lesz tisztázva. Luis Henrique, Sucic, Bonny kaliberek nálam cserejátokosok lennének (aztán persze lehet, hogy kincset fogunk egy-egy hasonszőrű játékossal...). De gondolom, próbálják majd a csapatot lehetőségekhez mérten egyben tartani.
Csak egy ilyen fenomenálisan sikerült döntő, és egy új projekt kikiáltása után lehet, hogy lesz(nek) olyan(ok) is aki(k) menni akar(nak). Még annak ellenére is, hogy szeretnék megtartani. Abból viszont pénz sem lesz annyi.
Simone is biztos vagyok benne, hogy már régen elköszönt. Hogy a játékosok ebből mit tudtak és mit nem, azt nem biztos, hogy megtudjuk de nekem ez a történet egy Mou 2.0-nak tűnik.
A bajnokság nem megnyerését nem kívánom a játékosok nyakába varrni, hiszen ilyen csatársorral csoda, hogy versenyben voltunk. De a BL döntős hozzáállás miatt nálam nincs érinthetetlen játékos.
Bízom benne, hogy az edzőt mielőbb bejelentik és a projekt is le lesz tisztázva. Luis Henrique, Sucic, Bonny kaliberek nálam cserejátokosok lennének (aztán persze lehet, hogy kincset fogunk egy-egy hasonszőrű játékossal...). De gondolom, próbálják majd a csapatot lehetőségekhez mérten egyben tartani.
Csak egy ilyen fenomenálisan sikerült döntő, és egy új projekt kikiáltása után lehet, hogy lesz(nek) olyan(ok) is aki(k) menni akar(nak). Még annak ellenére is, hogy szeretnék megtartani. Abból viszont pénz sem lesz annyi.
- Cupi
- Hozzászólások: 9125
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Atyaég....egy igazi lúzer....ne már, hogy ilyen egyáltalán felmerül....az az Ajax-os bukó főleg szarul mutat...9 pontról ha elveszíted a bajnokságot akkor nehéz lemosni magadról, hogy vesztes típus vagy....interfan írta: ↑2025.06.04. 07:47Edzoi palyafutasat 31 evesen kezdte a Torok Karagumruk csapataban.
Fel ev alatt ki is rugtak...
27 meccs 11 GY 8X 8V.
43 rugott gol 39 kapott gol
Masodik csapata a szinten torok Alanyaspor volt.
Itt kicsit tobb mint 1 evig huzta amig ki nem rugtak.
48 meccs 21X 11X 16 V.
87 rugott 79 kapott gol.
Harmadik csapata a Nizza volt, itt 1 evet toltott el, majd lemondott.
38 meccs 18 GY 10X 10V.
57 rugott 37 kapott gol.
Majd jott most az Ajax, szinten 1 evre.
Jol kezdett, am a kudarcok itt sem maradtak el.
Kieses AZ Alkmaar ellen a Kupabol.
EL 16 kozott 6-2 osszesitesben kieses a Frankfurt ellen.
Vegezetul pedig 5 forduloval a vege elott 9 pontos elonnyel alltak a bajnoksagban.
De 5 forduloval a vege elott 9 pontos elonyrol sikerult elbuknia a bajnoki cimet.
Ami utan lemondott, allitolag az Ajax vezetes eros rahatasara.
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Gondolom akkor a héten már meg lesz az új edzőnk annyi biztos
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ilyen Chivuk meg Vierak mellett es utan nem csoda...Cupi írta: ↑2025.06.04. 09:30Atyaég....egy igazi lúzer....ne már, hogy ilyen egyáltalán felmerül....az az Ajax-os bukó főleg szarul mutat...9 pontról ha elveszíted a bajnokságot akkor nehéz lemosni magadról, hogy vesztes típus vagy....interfan írta: ↑2025.06.04. 07:47Edzoi palyafutasat 31 evesen kezdte a Torok Karagumruk csapataban.
Fel ev alatt ki is rugtak...
27 meccs 11 GY 8X 8V.
43 rugott gol 39 kapott gol
Masodik csapata a szinten torok Alanyaspor volt.
Itt kicsit tobb mint 1 evig huzta amig ki nem rugtak.
48 meccs 21X 11X 16 V.
87 rugott 79 kapott gol.
Harmadik csapata a Nizza volt, itt 1 evet toltott el, majd lemondott.
38 meccs 18 GY 10X 10V.
57 rugott 37 kapott gol.
Majd jott most az Ajax, szinten 1 evre.
Jol kezdett, am a kudarcok itt sem maradtak el.
Kieses AZ Alkmaar ellen a Kupabol.
EL 16 kozott 6-2 osszesitesben kieses a Frankfurt ellen.
Vegezetul pedig 5 forduloval a vege elott 9 pontos elonnyel alltak a bajnoksagban.
De 5 forduloval a vege elott 9 pontos elonyrol sikerult elbuknia a bajnoki cimet.
Ami utan lemondott, allitolag az Ajax vezetes eros rahatasara.
En hiszem, hogy ezek a teljesen noname nevek csak az elterelesnek szolnak, es mar megvan a megegyezes Fabregassal.
- hvmetal
- Hozzászólások: 3596
- Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
- Tartózkodási hely: Miskolc
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Jah , hány ilyen volt már az elmúlt években .
Ennyire szarok nem lehetünk, és voltunk .
Elég csak a mercatokra, vagy az új , nem létező tulajdonosokra gondolni .
Ennyire szarok nem lehetünk, és voltunk .
Elég csak a mercatokra, vagy az új , nem létező tulajdonosokra gondolni .
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nem igazán értem ezt a nagy Fabregas lázat. Egyszerűen semmit nem tett még le az asztalra, ami figyelemreméltó lenne, pusztán annyi, hogy a Comoval volt egy jól kifutott szezonja. Hány ilyet lehetne még mondani? Zéró tapasztalattal bír a csávó, félek ez az új spanyol edzős hype következménye, mert nála Motta, Chivu és még Vieira is "tapasztaltabb." Utóbbiak sajnos szintén nem érettek még egy ekkora klubhoz. Ha ezek a nevek mennek, akkor már tényleg inkább Mourinho, hátha motiválja őt a visszatérés lehetősége. Vagy még inkább Pioli. De ezekkel a nevekkel szeptember végén megint edzőt fogunk keresni, jöjjön bármelyikük is. Egész egyszerűen azért, mert összecsinálják magukat az első teltházas meccsünkön. Persze jöjjön Fabregas, ha ennyire benne látják a jövőnket és mutassa meg, hogy nem véletlen a hype most körülötte, de nagyon aggódom amiatt, hogy nekem lesz igazam. 
- brecsinho
- Hozzászólások: 1660
- Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
- Tartózkodási hely: KINGS CITY
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Mitől ekkora ász az 1 szezonos Fabragas és mitől ekkora balfasz pl Chivu,aki első felnőtt csapattal simán bent tartotta a Parmat?
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Romano, Gazzetta, Pedulla utan a Sportmediaset is megerositi, amennyiben Fabregas nemet mond, az Inter uj edzoje Vieira lehet.
Vieira kesz az Inter ajanlatat elfogadni, de egyelore varnia kell, mi lesz a Fabregas story vege.
Vieira kesz az Inter ajanlatat elfogadni, de egyelore varnia kell, mi lesz a Fabregas story vege.
-
R9.
- Hozzászólások: 6347
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
- Tartózkodási hely: Bp
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Azért Allegri szerepe is érdekes. Őt most vagy nem akartuk egyáltalán, vagy "elkapkodta"? Lehet mondani, hogy a Milan-nal nem tud bukni (mondjuk szerintem nem az a típusú edző, aki ezt a "nem bukás" szemszögéből nézi, sokkal inkább, hogy hogyan lehet győzni), meg hogy lesz(?) 100 millió erősítésekre, de ha a Reijnders, Theo, Leao sort elengedik, akkor azért ott a 100 millió nem lesz elég felépíteni egy olyan csapatot, ami jelenleg sincs a topon. Szóval a BL döntő előtt még, ő lehet, hogy valahogyan olyan infokat kapott, hogy Inzaghi marad. Vagy tudta, hogy ebben az esetben sem ő lesz az első választás...
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ez csak interfannál van így.
Én próbáltam leírni, hogy a 13 Serie A meccsével eddig abszolút jól mutatkozott be és tartott bent egy szétesett Parmát.
De persze ez is meg lett mondva, hogyan kéne ezt gondolni valójában
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
PellerG-nel meg Vieira az nyugi.
Aki egyebkent semmivel nem hozott rosszabb mutatokat Olaszorszban mint a PellerG altal kedvelt Chivu.
Sot meg Vieira jobb mutatokat is hozott minimalisan, egy legalabb annyira "szetesett" Genoa padjan.
Dehat ez is lenyegtelen, mert valakit kedvelunk, valakit meg nem.
- Festa
- Hozzászólások: 8228
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nagyon meglepődnék ha nem Fabregas lenne az új edző és szerintem ma már hivatalos lesz.
Azért érdekes,hogy 2 igazolás már úgy érkezik ,hogy inkább Marotta döntött ezekről mint Inzaghi.
Ha SI tudta,hogy menni fog már döntő előtt akkor talán ez az 5-0 már nem is meglepő.
Inzaghinak 2 döntőt scudetott és kukákat köszönhettünk és lehet a következő idényben még ennyi esélyünk sem lesz.
Viszont ami igazán fáj nekem,hogy ennyi alkalommal és ráadásul a riválisok ellen is buktunk 2 gólos előnyöket .
A bajnokságot pedig egy kicsit jobb rotálással hozni lehetett volna.
A Bl döntő pedig a 30 éves Inter szurkolói létem egyik legnagyobb csalódása ami valahol ugyanúgy megfog maradni mint 2002.05.05.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
En is kezdem azt gondolni, hogy igaz amit Inzaghi felesege mond, es az amit Di Marzioek irnak, hogy Inzaghi a donto utan dontott, az Inter nem szamitott erre, es varatlanul erte oket Inzaghi tavozasa.Baggio85 írta: ↑2025.06.04. 10:15 Azért Allegri szerepe is érdekes. Őt most vagy nem akartuk egyáltalán, vagy "elkapkodta"? Lehet mondani, hogy a Milan-nal nem tud bukni (mondjuk szerintem nem az a típusú edző, aki ezt a "nem bukás" szemszögéből nézi, sokkal inkább, hogy hogyan lehet győzni), meg hogy lesz(?) 100 millió erősítésekre, de ha a Reijnders, Theo, Leao sort elengedik, akkor azért ott a 100 millió nem lesz elég felépíteni egy olyan csapatot, ami jelenleg sincs a topon. Szóval a BL döntő előtt még, ő lehet, hogy valahogyan olyan infokat kapott, hogy Inzaghi marad. Vagy tudta, hogy ebben az esetben sem ő lesz az első választás...
Ez magyarazat lenne Allegri "dontesere" is...
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Chivut kimondottan rühelltem játékosként, ahogy Vieirát is.interfan írta: ↑2025.06.04. 10:26PellerG-nel meg Vieira az nyugi.
Aki egyebkent semmivel nem hozott rosszabb mutatokat Olaszorszban mint a PellerG altal kedvelt Chivu.
Sot meg Vieira jobb mutatokat is hozott minimalisan, egy legalabb annyira "szetesett" Genoa padjan.
Dehat ez is lenyegtelen, mert valakit kedvelunk, valakit meg nem.![]()
Ezek alapján egyiket sem szeretném edzőnkként látni.
Én annyit próbáltam kibontani, hogy Chivu eddig nem szolgált rá a "hulladék" titulusra edzőként, amit előszeretettel osztogatsz.
Vieira x csapatnál sokszáz meccsel többet a padon töltve engem egyáltalán nem győzött meg.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Megint masrol sikerul beszelni, en sosem irtam azt, hogy Chivu vagy Vieira "hulladek".PellerG írta: ↑2025.06.04. 10:58Chivut kimondottan rühelltem játékosként, ahogy Vieirát is.interfan írta: ↑2025.06.04. 10:26PellerG-nel meg Vieira az nyugi.
Aki egyebkent semmivel nem hozott rosszabb mutatokat Olaszorszban mint a PellerG altal kedvelt Chivu.
Sot meg Vieira jobb mutatokat is hozott minimalisan, egy legalabb annyira "szetesett" Genoa padjan.
Dehat ez is lenyegtelen, mert valakit kedvelunk, valakit meg nem.![]()
Ezek alapján egyiket sem szeretném edzőnkként látni.
Én annyit próbáltam kibontani, hogy Chivu eddig nem szolgált rá a "hulladék" titulusra edzőként, amit előszeretettel osztogatsz.
Vieira x csapatnál sokszáz meccsel többet a padon töltve engem egyáltalán nem győzött meg.
En annyit irtam, hogy egyiket sem szeretnem az Internel latni, es vicc kategoria nekem, hogy egyaltalan felmerultek.
Aki barkit is "kozepszarozott" az Te voltal, mivel
ezt irtad Vieira kapcsan.
Ha ot "kozepszarozzuk", akkor Olaszorszagban mutatott teljesitmenye alapjan Chivut is "kozepszarozhatod", mivel a ket ember a Serie A-ban ugyanolyan teljesitmenyt nyujtott.
Megegyszer mondom, en nem "kozepszaroztam" egyiket sem, hanem ez Te voltal...
- Cupi
- Hozzászólások: 9125
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
-
R9.
- Hozzászólások: 6347
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
- Tartózkodási hely: Bp
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Simone Inzaghi lehetséges utódjaként Cesc Fàbregas tűnik a legesélyesebb jelöltnek. A La Repubblica információi szerint Beppe Marotta már hetek óta figyelemmel kíséri a spanyol edző munkásságát, és eltökélt szándéka, hogy Milánóba csábítsa. A döntés akár már ma megszülethet. A Hartono családdal kiváló a kapcsolat, ráadásul egy úriember-megállapodás is született: ha egy nagy klub jelentkezik Fàbregasért, az elengedése nem ütközik akadályba – Suwarso sem gördítene elé gátat.
Fàbregas személye jól illeszkedik az Oaktree irányvonalába, amely a fiatal játékosok szerepeltetésére, értéknövelésére és a nemzetközi porondon való sikeres szereplésre épít. Hátránya ugyanakkor a tapasztalat hiánya: csak a jövő héten fejezi be edzői tanulmányait Covercianóban. Az Inter azonban hajlandó vállalni a kockázatot – különösen abban az esetben, ha magával hozná a nagy tehetségnek tartott Assane Diaót is.
A többi név közül Roberto De Zerbi nem szerepel az opciók között. Továbbra is képben van Cristian Chivu, míg Patrick Vieira és Thiago Motta esélyei csökkenni látszanak, utóbbi Atalantához kerülhet. A lap egy érdekességre is felhívja a figyelmet: José Mourinho esetleges visszatérésének esélyei hirtelen megnőttek – igaz, ez inkább figyelmeztető jelzés, mintsem reális forgatókönyv.
Fàbregas személye jól illeszkedik az Oaktree irányvonalába, amely a fiatal játékosok szerepeltetésére, értéknövelésére és a nemzetközi porondon való sikeres szereplésre épít. Hátránya ugyanakkor a tapasztalat hiánya: csak a jövő héten fejezi be edzői tanulmányait Covercianóban. Az Inter azonban hajlandó vállalni a kockázatot – különösen abban az esetben, ha magával hozná a nagy tehetségnek tartott Assane Diaót is.
A többi név közül Roberto De Zerbi nem szerepel az opciók között. Továbbra is képben van Cristian Chivu, míg Patrick Vieira és Thiago Motta esélyei csökkenni látszanak, utóbbi Atalantához kerülhet. A lap egy érdekességre is felhívja a figyelmet: José Mourinho esetleges visszatérésének esélyei hirtelen megnőttek – igaz, ez inkább figyelmeztető jelzés, mintsem reális forgatókönyv.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
En sokakkal ellentetben optimista vagyok.möszi írta: ↑2025.06.04. 09:42 Nem igazán értem ezt a nagy Fabregas lázat. Egyszerűen semmit nem tett még le az asztalra, ami figyelemreméltó lenne, pusztán annyi, hogy a Comoval volt egy jól kifutott szezonja. Hány ilyet lehetne még mondani? Zéró tapasztalattal bír a csávó, félek ez az új spanyol edzős hype következménye, mert nála Motta, Chivu és még Vieira is "tapasztaltabb." Utóbbiak sajnos szintén nem érettek még egy ekkora klubhoz. Ha ezek a nevek mennek, akkor már tényleg inkább Mourinho, hátha motiválja őt a visszatérés lehetősége. Vagy még inkább Pioli. De ezekkel a nevekkel szeptember végén megint edzőt fogunk keresni, jöjjön bármelyikük is. Egész egyszerűen azért, mert összecsinálják magukat az első teltházas meccsünkön. Persze jöjjön Fabregas, ha ennyire benne látják a jövőnket és mutassa meg, hogy nem véletlen a hype most körülötte, de nagyon aggódom amiatt, hogy nekem lesz igazam.![]()
Persze lehet hatalmas csalodas lesz ennek a vege, es az lesz amit irnak sokan, hogy evekre kiszallunk mindenbol, stb, edzovaltas mar osszel, es sorolhatnank.
De en nem igy gondolom...
Mai modern futball megmutatja a jelent es a jovot.
Kb mindenhol erre a Guardiola tanitvanyok, es iskolara mennek ra.
Luis Enrique, Arteta, Xabi Alonso, es jott ehhez tavaly Maresca es Kompany is.
(Igaz o nem Guardiola tanitvany, de Flick is ugyanez az irany)
Es azert azt mondani, hogy a mai modern fociban ez az irany ne lenne sikeres, na azt nem lehet.
Nemzetkozi szinten (BL) emberemelkezet ota nem nyert "antifutballt" jatszo csapat.
Es nezzuk meg ezeket az edzoket, ezeket az edzoket egyszer valaki leultette gyakorlatilag 0 tapasztalattal.
Ott egy Arteta, Pep segitoje volt semmi mas, es leultettek egy Arsenal kispadra.
Xabi Alonsot egy Spanyol 3.osztalybol ultettek le a Leverkusen padjara.
Maresca is Pep segitoje, majd 1db masodosztalyu szezon, es o lett a Chelsea edzoje, es emberemelkezet ota az egyetlen barmire valo Chelsea edzo.
Kompany kiesett a Burnlyeval, es ezutan leultettek a Bayernhez, ahol persze nincs sikerstory, de azert total bukas sincs.
(Most azt hagyjuk, hogy ilyen Guardiola-Zidane szo szerint a semmibbol jottek es kaptak egy top padot)
Ismetlem Flick mas, de o is egy segededzo volt, konkretan 0 vezetedzoi tapasztalattal, majd leult a Bayern padra es triplazott.
Nyilvan itt senki nem triplazast var, de latjuk igenis van racio ebben az iranyban, es igenis mostansag ez tud lenni a siker.
Persze, bukhat Fabregas, lehet o egy 0 lesz, es szeptemberben mar uj edzot keresunk ahogy te irtad, de en szerintem ez egy mukodokepes, es egyben jo irany lehet.
- Dan-i-nter
- Hozzászólások: 2979
- Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
A megmaradt nevek közül egyértelműen a spanyol, de azért elég gáz, hogy őt leszámítva milyen edzőket írnak.
Motta még vállalható kategória (Juve évek óta középszerű sz*r szóval ott bukni nem feltétlen jelent sokat), az, hogy egy Viera/Chivu előtte vannak azért elég kemény.
Engem őszintén meglepett, hogy Allegri nem várt ki, de nem tudjuk, mi ment a háttérben.
Motta még vállalható kategória (Juve évek óta középszerű sz*r szóval ott bukni nem feltétlen jelent sokat), az, hogy egy Viera/Chivu előtte vannak azért elég kemény.
Engem őszintén meglepett, hogy Allegri nem várt ki, de nem tudjuk, mi ment a háttérben.
- Cupi
- Hozzászólások: 9125
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Szerintem itt a válasz az, hogy Marotta biztos volt benne Inzaghi marad és mivel jóba van Allegrivel ezért gondolom jelezte neki ne várjon és ha lesz lehetősége írjon alá ahova lehetősége lesz.Dan-i-nter írta: ↑2025.06.04. 11:46
Engem őszintén meglepett, hogy Allegri nem várt ki, de nem tudjuk, mi ment a háttérben.
Biztos vagyok benne, hogy ha Marotta tudta volna, hogy Inzaghi lelép akkor már Allegri lenne az edzőnk.
- Stankov
- Hozzászólások: 3494
- Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Szerintem meg egyáltalán nem.akart ide jönni, akkor kívárt volna még egy hetet, ahogy kiderült Conte marad Napolinal már el is fogadta a Milan ajánlatát.Cupi írta: ↑2025.06.04. 11:50Szerintem itt a válasz az, hogy Marotta biztos volt benne Inzaghi marad és mivel jóba van Allegrivel ezért gondolom jelezte neki ne várjon és ha lesz lehetősége írjon alá ahova lehetősége lesz.Dan-i-nter írta: ↑2025.06.04. 11:46
Engem őszintén meglepett, hogy Allegri nem várt ki, de nem tudjuk, mi ment a háttérben.
Biztos vagyok benne, hogy ha Marotta tudta volna, hogy Inzaghi lelép akkor már Allegri lenne az edzőnk.![]()
Nincs Bl nyugodtan építkezhet egy évet heti egy meccsel, lehet több pénzt is kap
Szerintem nem kell azt élből elvetni hogy van hogy Milan padja csábítobb valakinek
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Pasquale Guarro aki az FcInter1908 es a TeleLombardia ujsgiroja, az Internek Unai Emery kell megprobalnia a kispadra hozni.
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
- Festa
- Hozzászólások: 8228
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Amúgy ideig òráig nem is lenne rossz,de nem tudom mikor jön Ranieri neve újra vagy Simeone aki nem akar elmenni a Madridbòl. Persze lehetne még sorolni akár a neveket,Zola,Di Francesco,De Rossi illetve nem Capello is lehet unja a szakkomentátorkodást.
Remélem hamarosan UFFICALE lesz Fabregas is akkor végre nem hoznak össze minket minden földön futòval.
- Festa
- Hozzászólások: 8228
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Rejinders már távozott is a Ctibybe.Maignanért a Chelsea megy gőzerővel.Stankov írta: ↑2025.06.04. 12:11Szerintem meg egyáltalán nem.akart ide jönni, akkor kívárt volna még egy hetet, ahogy kiderült Conte marad Napolinal már el is fogadta a Milan ajánlatát.Cupi írta: ↑2025.06.04. 11:50Szerintem itt a válasz az, hogy Marotta biztos volt benne Inzaghi marad és mivel jóba van Allegrivel ezért gondolom jelezte neki ne várjon és ha lesz lehetősége írjon alá ahova lehetősége lesz.Dan-i-nter írta: ↑2025.06.04. 11:46
Engem őszintén meglepett, hogy Allegri nem várt ki, de nem tudjuk, mi ment a háttérben.
Biztos vagyok benne, hogy ha Marotta tudta volna, hogy Inzaghi lelép akkor már Allegri lenne az edzőnk.![]()
Nincs Bl nyugodtan építkezhet egy évet heti egy meccsel, lehet több pénzt is kap
Szerintem nem kell azt élből elvetni hogy van hogy Milan padja csábítobb valakinek
Szerintem ott a cél a 4.hely lehet kb.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Pedulla es a SportItalia szerint Ausilio Londonba utazik ahol Fabregassal targyal majd, es megprobalja meggyozni az Interrol.
Legkesobb holnapig varjuk Fabregas valaszat, amennyiben nemet mond, akkor Vieira fele fordul az Inter.
Legkesobb holnapig varjuk Fabregas valaszat, amennyiben nemet mond, akkor Vieira fele fordul az Inter.
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Mindjárt gondoltam, hogy ismét Piero barátunk személyes varázsa lesz a döntő!
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Footmercato szerint Fabregas igent mondott az Internek.
Ellenben a Como elnoke (Mirwan Suwarso) bejelentette:
Fabregas nem hagyja el a Comot, o marad a Como edzoje, es egy hosszu kozos projekt van ami Fabregas kore epul.
Ellenben a Como elnoke (Mirwan Suwarso) bejelentette:
Fabregas nem hagyja el a Comot, o marad a Como edzoje, es egy hosszu kozos projekt van ami Fabregas kore epul.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Szerintem ez részünkről akkor bukta. Marotta veheti elő a következő nevet!
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Szerintem is. Fabregas pénteken be lesz jelentve. Ez a tippem..
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Di Marzio es a Sky szerint a kovetkezo orakban kiderul Fabregas jovoje.
Como magabiztos a megtartasat illetoen, erre utal az elnokuk bejelentese is, hogy Fabregas marad a Como edzoje.
Az Internel kesz a B es C terv, Vieira es Chivu.
Como magabiztos a megtartasat illetoen, erre utal az elnokuk bejelentese is, hogy Fabregas marad a Como edzoje.
Az Internel kesz a B es C terv, Vieira es Chivu.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Fhu, de nem tudom Vieirát elképzelni a pálya mellett Inter oldalon. Ahogy Chivut sem. Komolyan akkor már inkább Mourinho.
- Festa
- Hozzászólások: 8228
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Tehát több pénzt akarnak.Amennyiben Fabregas jönni akar akkor jönni is fog.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Akkor mar hamarabb Pioli...CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.04. 14:34Fhu, de nem tudom Vieirát elképzelni a pálya mellett Inter oldalon. Ahogy Chivut sem. Komolyan akkor már inkább Mourinho.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nem teljesen ertem, hogy Motta miert nem merul fel.Dan-i-nter írta: ↑2025.06.04. 11:46 Motta még vállalható kategória (Juve évek óta középszerű sz*r szóval ott bukni nem feltétlen jelent sokat), az, hogy egy Viera/Chivu előtte vannak azért elég kemény.
Ilyen Chivu-Vieira szintekhez kepest 250X tobbet bizonyitott es tett le az asztalra.
Eleg nagy kaosznak es kapkodasnak nez ki ez az edzokerdes, mint akik 100%-ig biztosak voltak Inzaghi maradasaban.
Ugynezki lehet igazat mondott Inzaghi felesege...
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Egy kis kivásárlási árat kipengetve...
De igen.
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
A Milan tetkójával...interfan írta: ↑2025.06.04. 14:35Akkor mar hamarabb Pioli...CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.04. 14:34Fhu, de nem tudom Vieirát elképzelni a pálya mellett Inter oldalon. Ahogy Chivut sem. Komolyan akkor már inkább Mourinho.
https://x.com/MohanadACM/status/1545090045996048384
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Volt itt mar Juventus tetkos Vidal.PellerG írta: ↑2025.06.04. 14:50A Milan tetkójával...interfan írta: ↑2025.06.04. 14:35Akkor mar hamarabb Pioli...CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.04. 14:34
Fhu, de nem tudom Vieirát elképzelni a pálya mellett Inter oldalon. Ahogy Chivut sem. Komolyan akkor már inkább Mourinho.
https://x.com/MohanadACM/status/1545090045996048384
Volt mar itt osJuves Grande Antonio, mi nekunk mar egy Milan tetovalas.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Egyik "kedvencem" a Republica szerint az Inter kifizetheti Vieira 500 ezer euros kivasarlasi arat, es o lehet az Inter edzoje, miutan Fabregas ugyneki marad Comoban.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Fabregas is megszolalt es nyilatkozott:
Hosszu tavu projektben gondolkozom a Como edzojekent.
Nem akarok olyan klubnal lenni, ahol csak 1-2 evet gondolkoznak, a Como es az en terveim hosszutavuak.
Jatekoskent erkeztem, most edzo vagyok, es ugy dolgozok ahogy en szeretnek, elkotelezett vagyok a Como irant, es hiszek a hosszutavu sikeres kozos projektben.
Elnok mindenben tamogat, kozosek a celok, kozos a jovo, a Comot a leheto legmagasabb szintre akarjuk emelni.
Egyutt egy jo csapatta valtunk egy kisvarosban, meg mindig kiscsapat vagyunk, de nagy ambicioinink es terveink vannak Comoban.
-
segogabor
- Hozzászólások: 421
- Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
- Tartózkodási hely: Győr
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Egy jó Chivu érkezhet.interfan írta: ↑2025.06.04. 15:06 Fabregas is megszolalt es nyilatkozott:
Hosszu tavu projektben gondolkozom a Como edzojekent.
Nem akarok olyan klubnal lenni, ahol csak 1-2 evet gondolkoznak, a Como es az en terveim hosszutavuak.
Jatekoskent erkeztem, most edzo vagyok, es ugy dolgozok ahogy en szeretnek, elkotelezett vagyok a Como irant, es hiszek a hosszutavu sikeres kozos projektben.
Elnok mindenben tamogat, kozosek a celok, kozos a jovo, a Comot a leheto legmagasabb szintre akarjuk emelni.
Egyutt egy jo csapatta valtunk egy kisvarosban, meg mindig kiscsapat vagyunk, de nagy ambicioinink es terveink vannak Comoban.
Nagyon nagy szarban vagyunk, ennél még Allegri is jobb lett volna. Nem lennék meglepve, hogy pár kulcsjátékos tiplizne.
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Itt akkor el is dőlt, hogy Inzaghi csak a döntő után, esetleg tegnap kommunikálta döntését a távozásáról a vezetőség felé.interfan írta: ↑2025.06.04. 15:06 Fabregas is megszolalt es nyilatkozott:
Hosszu tavu projektben gondolkozom a Como edzojekent.
Nem akarok olyan klubnal lenni, ahol csak 1-2 evet gondolkoznak, a Como es az en terveim hosszutavuak.
Jatekoskent erkeztem, most edzo vagyok, es ugy dolgozok ahogy en szeretnek, elkotelezett vagyok a Como irant, es hiszek a hosszutavu sikeres kozos projektben.
Elnok mindenben tamogat, kozosek a celok, kozos a jovo, a Comot a leheto legmagasabb szintre akarjuk emelni.
Egyutt egy jo csapatta valtunk egy kisvarosban, meg mindig kiscsapat vagyunk, de nagy ambicioinink es terveink vannak Comoban.
Ennyire nem kretének nálunk, hogy el sem kezdtek nézelődni.
Szerintem Marotta tényleg azt hitte, marad Inzaghi, ezért még az Allegri-szál sem lett forró.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Mondjuk, ha a másik topikban lévő hírnek van bármi alapja (bár a forrást nem tudom), akkor lehet, hogy már nincs is szükség új edzőt keresni, csak egy jó ügyvédet! 
Fabregast meg nehogy már mi győzködjük, hogy az INTER edzője lehet! Ha ennyire egymásba vannak "szeretve" a Comoval, akkor nyugodtan maradjon ott, ne válasszuk szét őket!
Fabregast meg nehogy már mi győzködjük, hogy az INTER edzője lehet! Ha ennyire egymásba vannak "szeretve" a Comoval, akkor nyugodtan maradjon ott, ne válasszuk szét őket!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
LInterista sajat forrasai szerint az Inter most Vieira fele fordul, es o a kovetkezo jelolt.
Tuttomercatoweb is megerositi, Vieira lett most az elsoszamu cel.
Motta, Pioli, Chivu, Palladino nevek a hatterben vannak csak Vieirahoz kepest.
Kozben a DAZN is bejelentette, Fabregas nemet mondott az Internek, nem o lesz az Inter uj edzoje.
DAZN szerint az Inter most Vieiraval targyal, es szeretne ot az Inter padra.
Ha Vieira sem sikerul, akkor kerulhet elo Motta vagy Chivu neve.
Tuttomercatoweb is megerositi, Vieira lett most az elsoszamu cel.
Motta, Pioli, Chivu, Palladino nevek a hatterben vannak csak Vieirahoz kepest.
Kozben a DAZN is bejelentette, Fabregas nemet mondott az Internek, nem o lesz az Inter uj edzoje.
DAZN szerint az Inter most Vieiraval targyal, es szeretne ot az Inter padra.
Ha Vieira sem sikerul, akkor kerulhet elo Motta vagy Chivu neve.
- vaskalap
- Hozzászólások: 4076
- Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Hát Viera,Motta,Chivu sor.Mit mondjak,Inzaghi után nem túl veretes,bár az anyagi korlátok miatt,nem is lehet másra számítani.Bármelyik lesz,sztem annyi időt,mint Inzaghi,egyik se fog itt tölteni.A többit majd meglátjuk.Nem tudom,hogy pl mondjuk Sarrival mi van?Fel sem merül csak olyan,aki jelenleg is dolgozik?