Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:39 Én már nem is csalódott vagyok hanem ideges. Ég a pofám.
Nekem is, szégyenletes ez a döntő.
Inkább be se jutottunk volna, mint hogy így reklaámozzuk magunkat.

5 éven belül a harmadik elbukott nemzetközi kupadöntő.
Lehet Conténak van igaza, gyors kiesni és mindent egy lapra, Scudettot nyerni
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:43
matyinter írta: 2025.05.31. 22:41 Egyébként én nem zárkóznék el Mottától. Az, hogy az atom szar Juveval és sérülések mellett elküldték, nem lett rosszabb, mint egy éve.
Ő vagy DeZerbi. Meg kell lépni az egyiket.
Lehet, hogy kinevettek, de én hoznám Fabregast.
Ha jön Henrique a Marseilleből egy 4-3-3-at el tudnék képzelni.
Csapatépítéshez megfelelő lenne a spanyol.
Nálam Acerbi,Mikhy,Taremi,Correa,Arna out.
Dimarco és Barella, ha az eddigi formájukat hozzák, mehetnek a padra.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Szégyen....nincs más szó.... :( :(
El se hiszem, hogy zsinórban a 3.európai kupa döntő után lehetünk baromi csalódotttak. Inkább ne is jussunk be. :(
De ez a mai?? Ilyen játékot egy BL döntőben? Ezt hogy magyarázzák meg? Vagy jön a sajtócsend?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Köszi Pista, legalabb nem lett meg a 6.
Katasztrófa. Szégyen. 5-0 egy bl döntőben.
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

matyinter írta: 2025.05.31. 22:47 Pedig jobban tette
FORZA INTER!!!
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 1057
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Inzaghi helyébe ezek után felállnék a padról magam mondanák le
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Azt mondta a csaj hogy Inzaghi mindent megpróbált 😁😁
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Cupi írta: 2025.05.31. 22:50 Szégyen....nincs más szó.... :( :(
El se hiszem, hogy zsinórban a 3.európai kupa döntő után lehetünk baromi csalódotttak. Inkább ne is jussunk be. :(
De ez a mai?? Ilyen játékot egy BL döntőben? Ezt hogy magyarázzák meg? Vagy jön a sajtócsend?
Sajtócsend? Inzaghit vissza sem engedném Milanóba. Takarodjon a szaudiakhoz, az pont elég messze van.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2879
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Sajnos erőben a csapat már áprilisban elfogyott fejben, mentálisan pedig a Barca meccs volt az utolsó csepp a pohárban. Igazából nem is tudom mi volt ma az elképzelés.
Most nem kell belerúgni a földön fekvőbe, mert itt lenni is nagy szó volt!
FORZA INTER!!!🖤💙
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

tomika431 írta: 2025.05.31. 22:52 Inzaghi helyébe ezek után felállnék a padról magam mondanák le
Ő nem fog! Ezek a stúdióban láttak idén Inter meccset???? Akkor tudnák hogy védekezni nem tudunk!!!!!!
Forza INTER!!!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Azért kemény. Idén mindent akartunk majd nem lett semmi....
Elbuktuk a szuperkupát, olasz kupát, bajnokságot majd egy ilyen szégyenteljes nulla teljesítménnyel a BL döntőt is. :?
Mondhat bárki bármit a nagy menetelésekre ez a szezon hatalmas csalódás lett. Sok ezüsttel kitörölhetjük....
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A két edző között akkora különbség volt, mint ide a Hold. Inzaghi mennyen a tevékhez, amekkora szégyenbe vezetett minket az valami botrányos. Halvány fingja nem volt, hogy hogy kellene játszani.
Istenem legalabb azt add meg, hogy reggelre felálljon a padról!
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:51 Köszi Pista, legalabb nem lett meg a 6.
Katasztrófa. Szégyen. 5-0 egy bl döntőben.
Ennyire még Contéval a BL mágussal sem égtünk volna be, kikaptunk volna 1-0-ra és Jó Napot!
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

VInter101 írta: 2025.05.31. 22:53
tomika431 írta: 2025.05.31. 22:52 Inzaghi helyébe ezek után felállnék a padról magam mondanák le
Ő nem fog! Ezek a stúdióban láttak idén Inter meccset???? Akkor tudnák hogy védekezni nem tudunk!!!!!!
Forza INTER!!!
Amúgy azt nem értem, tavaly tudtunk védekezni. Nagyon. Idén miért nem? Ugyanazok a játékosok.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

R9. írta: 2025.05.31. 22:41 remelem inzaghi holnap lemond
0 kupa iden
megalaznak a bl dontobe ugy mint senkit
megalaznak a kupaban
es egy fos napoli ellen a scudettot is elbukja
takarodjon az arabokhoz
Akárhogy is rövid keret, ez idén így a végére kimondottan kínos.
Egy fél lábú Napolit bajnoki címhez segítünk, BL döntőre van egy hetünk készülni, majd jön egy ilyen az első perctől gyámoltalan teljesítmény.
Azért meg, hogy öreg a keretünk és szétfutnak minket , csak magunkat okolhatjuk.
Ha nem ezt az irányt akarjuk, márpedig Marotta a héten is a fiatalításról beszélt, akkor nem kéne ezt tovább erőltetni Inzaghival(ra).
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PellerG 2025.05.31. 23:05-kor.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

VInter101 írta: 2025.05.31. 22:52 Azt mondta a csaj hogy Inzaghi mindent megpróbált 😁😁
😁😁😁😁😁
Szegénynek nem sok esze van a focihoz.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 1057
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Lehet Inzaghi fejben már az Araboknál van úgy volt vele hogy lesz ami lesz
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

VInter101 írta: 2025.05.31. 22:52 Azt mondta a csaj hogy Inzaghi mindent megpróbált 😁😁
Persze, toporzékolt meg idegbeteg volt. Ezt mind hozta. Első a külső. :)
R9.
Hozzászólások: 6350
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Audipower írta: 2025.05.31. 22:54
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:51 Köszi Pista, legalabb nem lett meg a 6.
Katasztrófa. Szégyen. 5-0 egy bl döntőben.
Ennyire még Contéval a BL mágussal sem égtünk volna be, kikaptunk volna 1-0-ra és Jó Napot!
Contet ne tegyuk egy lapra Inzaghival
Conte egy gyoztes edzo, inzaghi egy luzer
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

matyinter írta: 2025.05.31. 22:55
VInter101 írta: 2025.05.31. 22:53
tomika431 írta: 2025.05.31. 22:52 Inzaghi helyébe ezek után felállnék a padról magam mondanák le
Ő nem fog! Ezek a stúdióban láttak idén Inter meccset???? Akkor tudnák hogy védekezni nem tudunk!!!!!!
Forza INTER!!!
Amúgy azt nem értem, tavaly tudtunk védekezni. Nagyon. Idén miért nem? Ugyanazok a játékosok.
Miki, Calha, Acerbi kora és Barella formája elvitte az egészet. Valószínűleg motivációs problémák is voltak. Tavaly megnyerték a bajnokságot! Nem olyan egyszerű ez hogy amikor elérsz valamit azután még odatedd magad a következő szezonban! A BL ben persze volt akarat motiváció!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Szerencsétlen Sommer sem ezt érdemelte. Őt sajnálom ma a legjobban…
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

R9. írta: 2025.05.31. 22:58
Audipower írta: 2025.05.31. 22:54
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:51
Ennyire még Contéval a BL mágussal sem égtünk volna be, kikaptunk volna 1-0-ra és Jó Napot!
Contet ne tegyuk egy lapra Inzaghival
Conte egy gyoztes edzo, inzaghi egy luzer
Ez sajnos jogos.
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Radikális újratervezésre lesz szükség több vonatkozásban is. A mai estén (meg az idei több frontos bukásokon) nehéz lesz túllépni. A gazdasági tényezőkön túl, ami a covid óta felépült, most semmivé lett.

FORZA INTER!!!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

matyinter írta: 2025.05.31. 22:55 Amúgy azt nem értem, tavaly tudtunk védekezni. Nagyon. Idén miért nem? Ugyanazok a játékosok.
A BL alapszakasz 8 meccsén összesen 1 gólt kaptunk.
Szerintem ez a csapat teljesen elfogyott, de ezt hamarabb észre kellett volna venni, és máshogyan priorizálni.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

sorger=giallo írta: 2025.05.31. 23:00 Radikális újratervezésre lesz szükség több vonatkozásban is. A mai estén (meg az idei több frontos bukásokon) nehéz lesz túllépni. A gazdasági tényezőkön túl, ami a covid óta felépült, most semmivé lett.

FORZA INTER!!!
Szerintem radikális nem lesz, mert nincs rá pénz! Nem is értem hogy lehet hogy egy ilyen csapatnak mint az Inter nincs egy normális tulajdonosa!!
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2879
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Ez az Inzaghi körüli dolog is megfoghatta a csapatot, mert ők lehet többet tudnak, mint mi. Nem mintha ez most már bármit is számítana.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

mike írta: 2025.05.31. 23:00
matyinter írta: 2025.05.31. 22:55 Amúgy azt nem értem, tavaly tudtunk védekezni. Nagyon. Idén miért nem? Ugyanazok a játékosok.
A BL alapszakasz 8 meccsén összesen 1 gólt kaptunk.
Szerintem ez a csapat teljesen elfogyott, de ezt hamarabb észre kellett volna venni, és máshogyan priorizálni.
Mindenki ezzel jött! Aki nézett idén pár Inter meccset az tudja, látja hogy nem tudunk védekezni! Azokon a meccseken kijött a lépés
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2025.05.31. 23:00
matyinter írta: 2025.05.31. 22:55 Amúgy azt nem értem, tavaly tudtunk védekezni. Nagyon. Idén miért nem? Ugyanazok a játékosok.
A BL alapszakasz 8 meccsén összesen 1 gólt kaptunk.
Szerintem ez a csapat teljesen elfogyott, de ezt hamarabb észre kellett volna venni, és máshogyan priorizálni.
Télen kellett volna igazolni. De senki nem akart csak foltozni. Mindenki láthatta, hogy baj lesz, főleg csatár poszton. De nekunk 5 “nagyszeru” tamadonk van, igy is egyel több, mint a mester akart. Hát a mester bekaphatja a rigolyáival egyutt az arab tevék pélóját. Azt még triplázásról mert beszélni. Lúzer!
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 1057
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Lehet Inzaghi fejben már az Araboknál van úgy volt vele hogy lesz ami lesz...szerintem távozni fog ezek után
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

tomika431 írta: 2025.05.31. 23:05 Lehet Inzaghi fejben már az Araboknál van úgy volt vele hogy lesz ami lesz...szerintem távozni fog ezek után
Távoznia KELL, ezek után!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Barella mondta a City elleni döntő után az egész nyara el lett cseszve mert szarul érezte magát...na most mi lesz??? Bele se gondolok.
Ja és jön az a szar klubVB....de minek? Totál rottyon vagyunk erre majd hendivel kezdjük a következő bajnokságot is e miatt. :?
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

tomika431 írta: 2025.05.31. 23:05 Lehet Inzaghi fejben már az Araboknál van úgy volt vele hogy lesz ami lesz...szerintem távozni fog ezek után
Minden ezt sugallja, a fiatalítás projekt. Azt mondom nem is baj.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

R9. írta: 2025.05.31. 22:58
Audipower írta: 2025.05.31. 22:54
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:51 Köszi Pista, legalabb nem lett meg a 6.
Katasztrófa. Szégyen. 5-0 egy bl döntőben.
Ennyire még Contéval a BL mágussal sem égtünk volna be, kikaptunk volna 1-0-ra és Jó Napot!
Contet ne tegyuk egy lapra Inzaghival
Conte egy gyoztes edzo, inzaghi egy luzer
Conte tipikusan a heti egy meccsre való edző.
BL-t sohasem fog nyerni a nézhetetlen 1-0-s meccseivel.
Sajnos ez a mai úgy gondolom, hogy az Inzaghi körüli hercehurca eredménye.
Ki lehet kapni, de nem így.
Ez k*rva nagy szégyen.
Remélem ez volt Inzaghi utolsó meccse.
Jöjjön Fabregas vagy Motta és 2-3 év alatt építsünk egy fiatalokból álló jó csapatot.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Kérdés tényleg megy e Inzaghi? Én nem vennék rá mérget!
És ne felejtsük el hogy Inzaghi hozta el a csapatot a döntőbe!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

VInter101 írta: 2025.05.31. 23:08 Kérdés tényleg megy e Inzaghi? Én nem vennék rá mérget!
És ne felejtsük el hogy Inzaghi hozta el a csapatot a döntőbe!
Elhozta a csapatot a döntőbe, de az öltözőből már nem jöttek ki.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Baromi csalódott vagyok....ez a szezon arról szólt hiába vannak jó meccseink a végén nézhettük ahogy más ünnepel a kupával a végén.... :? :( :(
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Kéne egy normális tulajdonos! Utána egy értelmes koncepció! Utána egy rugalmas edző! Egyelőre úgy néz ki hogy egy darabig még ezek nem lesznek meg!
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Szerintem ez a döntő kompletten el lett engedve.
5:0-ra nincs más magyarázat. Senki nem vót Münchenben fejben max testben.
Ingzaghi mehet amerre lát. Münchenben drukkoló szurkolókat sajnálom a legjobban, hogy ezt élőben kellett látniuk…
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2025.05.31. 23:13 Baromi csalódott vagyok....ez a szezon arról szólt hiába vannak jó meccseink a végén nézhettük ahogy más ünnepel a kupával a végén.... :? :( :(
Fiatalítani kell ez egyértelmű. Ha Inzaghi esetleg marad, képes lesz erre?
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

VInter101 írta: 2025.05.31. 23:08 Kérdés tényleg megy e Inzaghi? Én nem vennék rá mérget!
És ne felejtsük el hogy Inzaghi hozta el a csapatot a döntőbe!
Persze de minek? Elhozod majd egy ilyet megalázó játékot nyomsz? Nem kicsit ez is az edző felelőssége. Hogy készítette fel őket? Itt nem az volt éppen nyertek...nulla amit kitettünk a pályára.... :? :(
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Nyilván mindenkiből a csalódottság beszél, és az Inzaghi húzzon a faszba, de szerintem tényleg most kéne lépni, egyrészt pénz sincs, másrészt baromira kellene fiatalitani, és tuti nem nyerünk semmit 2-3 évig, de pont most kéne egy újjáépítés, fiatal játékosokkal Marotta utolsó nagy projektje, mert az öreg kancsal nem sokáig lesz itt.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Tombi1986 írta: 2025.05.31. 23:15 Szerintem ez a döntő kompletten el lett engedve.
De a bajnokságra meg a kuőára is ezt írtuk. El lett engedve...akkor mi ilyen elengedőek vagyunk? Vagy mi? :shock:
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Cupi írta: 2025.05.31. 23:16
VInter101 írta: 2025.05.31. 23:08 Kérdés tényleg megy e Inzaghi? Én nem vennék rá mérget!
És ne felejtsük el hogy Inzaghi hozta el a csapatot a döntőbe!
Persze de minek? Elhozod majd egy ilyet megalázó játékot nyomsz? Nem kicsit ez is az edző felelőssége. Hogy készítette fel őket? Itt nem az volt éppen nyertek...nulla amit kitettünk a pályára.... :? :(
Nem vitatkozni akarok! Ezen a meccsen csúnyán lemeccseltek az edzőnket! Meg lehet nézni a mozgásokat az első gól előtt! Viszont döntőben voltunk! Majd beszéljünk évek múlva róla a következő alkalomkor.... Ha lesz egyáltalán!
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Tele van európa pénzes csapattal! Az összes angol csapat a 3 spanyol 1 német 1 francia, sőt ide vehetjük a Juventust is. Erre itt vagyunk mi akik tologatjuk ide oda a dolgokat. Ez a PSG télen mennyit költött???? Mi mennyit költöttünk az elmúlt 5 évben??
Inzaghinak vannak óriási hülyeségei de vannak érdemei is!
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Ne haragudjatok Inzaghi nem tud megújulni…
Kézilabdában Győrnek sokkal régebb óta szurkolók. Ambros-t akkor visszajött tudtam nem lesznek sikeres évek, sőt amikor először elment sem lett megoldva a helyzet…
Integhi húzzon a francba…
Pavard mióta nem játszott?
Többiek is ultra szarok voltak
5:0 gáz erre nincs mit mondani, remélem Inzaghi utolsó meccse volt
gianluca
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

Sajnos ez a meccs mindent kihozott:
- Inzaghi taktikailag és motivátorként egy nulla szar
- a mindent meg akarok nyerni mentalitása is csődöt mondott
- a matuzsálemi korú ingyenes csatalovak favorizálása a fiatalokkal szemben szintén befuccsolt. Az hogy fiatal focistákat a csapat közelébe sem enged az pedig bűn. ilyen 35-38 éves vén faszokkal, akiket ingyen sem lehet majd eladni, teljesen leamortizálta a csapat értékét. Hogy a francba fogjuk Acerbit, Mkhitaryant, Darmiat, Sommert, Arnautovicot, Taremit pótolni?
- nem szabad a klubot valami amerikai zsidóknak eladni, mert azok azt csinálják mint velünk. Kiveszik az összes lóvét a csapatból, nem érdekli őket az eredmény csak a pénz, mint az összes metéltet.

Sajnos ez a rohadék a nyakunkon marad még egy évig, hacsak az arabok el nem viszi, mert a tulajunk biztos nem költ a végkielégítésére. Csak könyörgöm, nehogy nagyobb pénzt adjanak ennek a majomnak, aki amellett, hogy az idén mindent elbukott, elérte hogy
- a Milan 2-0-ról leszopasson minket a Szuperkupa döntőben
- számtalan meccset kétgólos előnyről leadott
- egy megnyert "bajnoki döntőt" nem tudott lemenedzselni és egy megnyert bajnokságot bukott el
- minden idők legnagyobb zakóját szedte be a BL/BEK döntők történetében
- hagyta, hogy a Milan rommá alázzon az Olasz Kupában
- 5-ször képtelen volt megverni azt a nulla, hígfos Milánt

Elnézést, nem is csalódott vagyok, hanem végtelenül dühös erre a lúzer szarra.

A csapatra Arnautovicostól, Acerbistől büszke. FORZA INTER!
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

gianluca írta: 2025.05.31. 23:23 Sajnos ez a meccs mindent kihozott:
- Inzaghi taktikailag és motivátorként egy nulla szar
- a mindent meg akarok nyerni mentalitása is csődöt mondott
- a matuzsálemi korú ingyenes csatalovak favorizálása a fiatalokkal szemben szintén befuccsolt. Az hogy fiatal focistákat a csapat közelébe sem enged az pedig bűn. ilyen 35-38 éves vén faszokkal, akiket ingyen sem lehet majd eladni, teljesen leamortizálta a csapat értékét. Hogy a francba fogjuk Acerbit, Mkhitaryant, Darmiat, Sommert, Arnautovicot, Taremit pótolni?
- nem szabad a klubot valami amerikai zsidóknak eladni, mert azok azt csinálják mint velünk. Kiveszik az összes lóvét a csapatból, nem érdekli őket az eredmény csak a pénz, mint az összes metéltet.

Sajnos ez a rohadék a nyakunkon marad még egy évig, hacsak az arabok el nem viszi, mert a tulajunk biztos nem költ a végkielégítésére. Csak könyörgöm, nehogy nagyobb pénzt adjanak ennek a majomnak, aki amellett, hogy az idén mindent elbukott, elérte hogy
- a Milan 2-0-ról leszopasson minket a Szuperkupa döntőben
- számtalan meccset kétgólos előnyről leadott
- egy megnyert "bajnoki döntőt" nem tudott lemenedzselni és egy megnyert bajnokságot bukott el
- minden idők legnagyobb zakóját szedte be a BL/BEK döntők történetében
- hagyta, hogy a Milan rommá alázzon az Olasz Kupában
- 5-ször képtelen volt megverni azt a nulla, hígfos Milánt

Elnézést, nem is csalódott vagyok, hanem végtelenül dühös erre a lúzer szarra.

A csapatra Arnautovicostól, Acerbistől büszke. FORZA INTER!
Pontosan leírtál szerintem is mindent
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Elfogytunk… persze lehet ez mondogatni.
De az, hogy ez így alakult az igenis Inzaghi és egy kicsit Marotta hibája is.
Inzaghi minden posztra 2 embert akart, holott a pad full Fior szint, a kezdőnk pedig rettentő öreg átlagban. Nem csoda, hogy elfogytunk. Marotta is a fszért enged ennyit neki? A téli mercaton miért nem lehetett hozni egy épkézláb csatárt, hogy legalabb a Scudetto ne ússzon el???? A lesajnált Milán eredményesebb szezont zárt mint mi, úgy, hogy alig fért be a felső házba.

A kupában lefeküdtünk a kuzinoknak 3-0lal. A Scudettot elkurtuk leginkább az utolso 4 meccsen (Bologna, Róma, Lazio). A BL-ben lecumiztattak 5-0ra a fiatalok. Így is a világ szégyene ez a szezon, de ha ezek után is Inzaghi marad az edzőnk, sok jóra ne számítsunk.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Volt esélyünk a BL-re mindekit elvakított, közben realitás az volt, hogy nem tudtunk nyerni a Lazio ellen.

PSG győzelmének “csak” Mpabbe miatt örülök
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 4077
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Hát nehéz mit írni ilyenkor.El lehet bukni egy BL döntőt,de nem így.Totál nb2 szint minden téren.Ha nem megy legalább hajts,küzdj.Sajnos ma ez sem volt.Totál homályba voltunk.23 éve vagyok Inter szurkoló,de így megalázva még nem éreztem magam.Csalódott vagyok nagyon.
Válasz küldése